Ramageddon

Ramageddon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu87M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87M) Android indir

Ramageddon Android PvP Aksiyon Oyunu

Ramageddon indir, Android cihazlarda multiplayer (çok oyunculu) oynayabileceğiniz online PvP oyununda rakiplerinizle savaştığınız Android aksiyon oyunudur.

Ramageddon Android oyununda savaşçık karakterlerinin her birinin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunmaktadır. Savaşçıkların görünümlerini de değiştirip oynayabileceğiniz online PvP aksiyon oyunudur.

Aksiyon oyununda haritada bulunan düşmanlarınıza karşı amansız bir savaş içerisine giriyor ve haritadan haritaya geçiyorsunuz. Ramageddon oyununda bir avantaj sahibi olabilmek için altın paraları ve özel eşyaları toplayarak diğer oyunculardan üstün hale gelebilirsiniz.

Ramageddon oyununda görünüm panelinde çeşitli renkler, köşeler ve yüzler arasında seçim yapabilirsiniz. Daha fazla güç kazanmak için hızınıza hız katın ve bunun yanı sıra karakterlerin güçlerinin sınırlı olduğunu unutmadan hareket edin. Android online PvP oyununda çok oyunculu (multiplayer) savaşlarına katılabilirsiniz.

Özel olarak Android platformlar için hazırlanmış oyunda botlarla oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Ramageddon oyunu içerisinde daha sonra online oyun moduna katılarak rakiplerinizle savaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Deneme Sürümü Minecraft Deneme Sürümü
    TürkçeÜcretsiz88.00 MB
  • Sniper 3D Apk Sniper 3D Apk
    TürkçeÜcretsiz2.49 MB