Rakım Ölçer

Rakım Ölçer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.63 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.63 MB) iOS indir Android indir

Bulunduğunuz Yerin Rakım Yükseklik Seviyesi Ölçer

Rakım Ölçer indir, Mobil yükseklik ve rakım ölçme Altimetre uygulaması, android işletim sistemine sahip olan cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış ücetsiz uygulamadır. Bulunduğunuz noktanın yüksekliğini ölçmek, bilgi almak için alana özgü araçlar kullanmanıza gerek kalmadan Rakım Ölçer android iphone uygulaması ile yükseklik bilginizi edinebilirsiniz.

Rakım ölçmek en eski tarihlerden itibaren yapılan önemli belirlemeler sağlayan işlemlerdendir. Konuyla ilgili araçların devamlı el altına bulunmaması ve teknolojinin gelişmesi ile android cihazlardan ölçümlerin yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Rakım Ölçer Mobil Nedir?

Rakım Ölçer, yükseklik ölçme uygulaması şeklinde tanımlanabilmektedir. Bulunduğunuz noktanın denizden ne derece yukarda olduğunu bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz. Sizin bulunduğunuz yerin detaylı bilgisini alabilmek için GPS özelliğini kullanan uygulama, cihazınızın koordinat üzerinden konum bulmasını sağlamaktadır.

Altimetre Yükseklik ölçme uygulaması indirildikten sonra rahatlıkla kullanılabilen android uygulamadır. Basit ve anlaşılır bir ara yüze sahip olduğu için kullanıcıların pek çoğu birkaç dakika içerisinde ölçüm sonucuna ulaşabilmektedir.

Rakım Ölçer Android Özellikleri

Rakım Ölçer mobil uygulaması, cep telefonlarına ya da tabletlere internet aracılığıyla indirilmektedir. Google Play Store üzerinden indirebilmek mümkündür. İndirme işlemi tamamlandığında da aynı şekilde internete bağlı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Bulunduğunuz noktanın yüksekliğini ölçebilmek için WİFİ veyahut cep telefonunuzun kendi internet paketini kullanabilirsiniz.

Altimetre uygulamada karşınıza çıkan haritada yalnızca kendi bulunduğunuz noktanın yüksekliğini değil aynı zamanda haritada herhangi bir noktanın da yüksekliğini hesap edebilirsiniz. Bu sayede öğrenmek istediğiniz noktaya gitmek zorunda kalmadan hesaplama sonucunu görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • SAP Concur SAP Concur
    İngilizceÜcretsiz86M
  • MakeMyTrip MakeMyTrip
    İngilizceÜcretsiz27 MB