Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir

Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu88.9M
ÜreticiABI Global LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Rainbow Impostor Survivor 3D Android Aksiyon Oyunu

Rainbow Impostor Survivor 3D APK indir, Android aksiyon dolu savaş oyunudur. Gökkuşağı sahtekarı hayatta kalma oyunu 3D görselleriyle ücretsiz bir oyundur.

Rainbow Impostor Survivor 3D APK indir, Android aksiyon oyunda bir sahtekar olarak oyuna başlıyor ve eğlence dolu okul gezisinde kendinizi buluyorsunuz. Tamamıyla boş ve garip bir yerde beş gece hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Rainbow Impostor Survivor 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda başlangıçta bir okul gezisinine çıkıyor ve gezide bir sahtekar olarak başlıyorsunuz. Rainbow Impostor Survivor 3D APK Android aksiyon savaş oyununda inanılmaz 3D grafikler ve ses efektleri yer almaktadır. Sürükleyici ve heyecan verici görevler oyun içerisinde yer almaktadır.

Sınırlı bir sürede verilen görevleri Rainbow Impostor Survivor 3D APK oyunda tamamlayarak ilerliyorsunuz. Sahtekarlarla iş birliği yapıyor ve bir ekip haline geliyorsunuz. Tüm gökkuşağı canavarlarını yenebilmek için oyun içerisindeki tüm kilitli öğeleri açmaya çalışıyorsunuz. Her yaş için oldukça eğlenceli ve benzersiz özellikte bir oyundur.

Rainbow Impostor Survivor 3D APK Android indir

3D oyunu oynaması ve kontrol etmesi basit bir yapıdadır. Canavar görünüşte olan karakterlerin bulunduğu tuhaf bir oyundur. Rainbow Impostor Survivor 3D APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Korkunç bir kabuslada oyunda kendinizi ilginç karakterler arasında görebilirsiniz.

Rainbow Impostor Survivor 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xd.rainbow.survivor&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Agent Hunt Apk indir Agent Hunt Apk indir
    TürkçeÜcretsiz174 MB
  • Spider Fighting Hero Game Apk indir Spider Fighting Hero Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz120 MB
  • Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN