Ragdoll Playground Apk indir

Ragdoll Playground Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu43.5 MB
ÜreticiReggae True Love
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi10 Şubat 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Ragdoll Playground Sandbox Simülasyon Oyunu

Ragdoll Playground APK indir, Android Sandbox simülasyon oyunu basit oynanışlı ve ücretsizdir. Ragdoll Playground pikselleştirilmiş karakterlerle savaşın.

Ragdoll Playground APK indir, Android simülasyon tarzı oyunda pikselleştirilmiş karakterlerle düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Acımasız deneyler yaparak heyecan verici Sandbox oyunudur.

Ragdoll Playground Oyun Özellikleri

Eğlenceli oyunda zorlu çarpışmalar ve kanlı sahneler içerisinde savaşarak ilerliyorsunuz. Benzersiz silahlar ve nesnelerin bulunduğu oyunda mızrak ve kılıç tutarak düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Ragdoll Playground APK Android Sandbox türü simülasyon oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Renkli grafikleri ve pikselleştirilmiş görüntüsüyle eğlenceli bir oyundur.

Ragdoll Playground APK oyunda çevre ve keşfedilecek çeşitli alanlar ile minimalist görünecek şekilde tasarlanan bir oyun türüdür. Oyunda değişen yıkıcı kapasitelere ve enerji salınımı yöntemlerinde patlayıcı içerikler yer almaktadır. Oyun içerisinde ölüm cihazları oluşturabilir ve karikatürümsü görüntülerle oynayabilirsiniz.

Ragdoll Playground APK indir

Oyundaki pikselleştirilmiş görüntüdeki askerlerinizi giydirebilirsiniz. Askerlerinizi güçlendirerek savaşlara çıkarak kıyasıya savaşabilirsiniz. Ragdoll Playground APK Android oyun tek oyunculu oynanabilmektedir. Tankınıza askerlerinizi çıkartarak çatışmalara katılabilirsiniz.

Ragdoll Playground Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cdtg.ragdoll.playground&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Pizza Ready Apk indir Pizza Ready Apk indir
    TürkçeÜcretsiz119 MB
  • FarmVille 3 Hayvan Sevgisi Apk indir FarmVille 3 Hayvan Sevgisi Apk indir
    TürkçeÜcretsiz301 MB
  • Ragdoll Playground Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN