Radyo Dinle

Radyo Dinle

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.6 MB) Android indir

Tüm Radyo Kanallarını Dinleme Mobil Radyo Uygulaması

Radyo Dinle indir, Yerli ve yabancı radyo kanallarını android telefon ve tabletlerinizde takip edip ederek dinlemenizi sağlayan ücretsiz mobil uygulamadır. Radyo uygulaması sayesinde arabesk, pop, damar, yabancı, Türk sanat müziği, rap ve diğer müzikleri keyifle dinlemenize yardımcı olan radyo android uygulamasıdır.

İnternet mobil veriniz ve Wi-Fi internet bağlantınızla Android Radyo Dinleme Mobil Uygulaması bağlanarak dinlemeyi sağlayabilirsiniz. Türk ve Yabancı radyo kanallarına 3G, 4G, 4.5G ve Wifi bağlantısıyla bağlanıp tüm sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceksiniz. Müzikleri radyo kanalları vasıtasıyla dinleyebilmeniz için kotalı mobil veriniz varsa eğer mutlaka wifi internet bağlantısıyla bağlanıp Radyo Dinle uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Türk ve Yabancı Radyo Kanalları

Radyo Dinleme yaparken kanal listesinden sizlerin sevdiği bölümlere dokunarak o anki ruh halinize göre dilediğiniz müziği dinleyebileceksiniz. Sevdiğiniz radyo kanallarına bağlanıp istek müziklerde bulunabilir ve dilediğiniz radyoyu arayarak hızlıca ulaşabilirsiniz. Radyo Dinle uygulaması bir medya oynatıcı tarafında açılıp başlat ve durdur butonlarıyla istediğiniz zaman başlatıp durdurabiliyorsunuz. Sevdiğiniz radyo kanallarını android cihazlarınızdan dinlemek için daha ne duruyorsunuz. İnternet üzerinden web sitesi vasıtasıyla  radyo dinlemek isteyenler için www.canlidinlefm.com adresini de tavsiye ederiz.

https://www.radyodinletv.com/

Radyo Dinle Mobil Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Connect TV Play Connect TV Play
    TürkçeÜcretsiz5.7 MB
  • Proton Iptv Pro Proton Iptv Pro
    TürkçeÜcretsiz50.0 MB