Racing in Car

Racing in Car

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümRacing in Car 2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Racing in Car 2 Gerçekci Araba Sürüşü

Racing in Car indir, Araba simülasyon severler için özenle tasarlanan araba yarışı oyununu android ve tablet cihazlarında ücretsiz oynayacağınız mobil uygulamadır. Oyuncuların sürüş yeteneklerini test edebileceği adrenali yüksek yarış oyunu olma özelliği taşıyor.

Araba Sürüş Yeteneğinizi Test Edin

Racing in Car Android araba yarış oyunu yoğun trafikte araba sürüş yeteneğinizi gösterip ne kadar yol katederseniz o kadar çok puan toplayacaksınız. Oyun içerisinde yüksek hızlara ve araçların yanından sıfır yada makas atarak geçerseniz daha yüksek puan toplayacaksınız. Tek yapmanız gerek arabanın direksiyonunu düzgün kullanarak elinize geçen yoldaki tüm fırsatları değerlendirin.

Racing in Car Oyunu Nasıl Oynanır?

Yoğun trafikte aracınızla seyir halindeyken olabildiğince hız yapıp puan kazanıyor. Araçların yanından geçtikçe altın kazanarak kasanızdaki parayı çoğaltarak yeni araçlar ve sahibi bulunduğunuz arabaya modifiye yapabiliyor. Racing in Car Gerçekci Araba simülasyonu olması nedeniyle cihazınızın sürüş sensörlerini oyun otomatik olarak kullanıyor. Durum böyle olunca tıpkı gerçe araba sürüyor hissiyatını yaşıyorsunuz. Racing in Car 2’de grafik görüntüsü HD olup daha kaliteli oyun için tüm ayarlamaların yapıldığını söylebiliriz.

    Benzer Programlar

  • Dr. Driving Apk Dr. Driving Apk
    ingilizceÜcretsiz10.2 MB
  • Panchatantra Panchatantra
    İngilizceÜcretsiz59M