Racing Heroes indir

Racing Heroes indir

Versiyon/Sürümcihaza göre
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu225.40 MB
ÜreticiGreen Gate Company
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Racing Heroes Gerçek Para Ödüllü Android Yarış Oyunu

Racing Heroes indir, mobilde gerçek oyuncularla yarışarak gerçek para kazanabileceğiniz haftalık para ödüllü turnuvaları bulunan Android online yarış oyunudur.

Racing Heroes Android oyunu Türk yapımı online yarış oyunu olan bir mobil araba yarış oyunudur. Android online araba yarışı oyununda gerçek para kazanabileceğiniz bir oyundur.

Android online araba yarışı oyununu ücretsiz indirip gerçek oyuncularla yarışarak gerçek para kazanabilirsiniz. Racing Heroes oyunun içerisinde BMW, Ferrari, Mustang, Mercedes, Lamborghini, Subaru, Porshce ve diğer lüks marka popüler spor arabaları ile yarışlara katılabilirsiniz.

Online araba yarışı oyununda gece, gündüz, akşam ve hatta günün belli bir saatinde yarışabiliyorsunuz. Şehirde özgürce gezebilir, görevleri tamamlayabilir, zamana karşı trafikte yarışabilir yada online oyuncularla yarışlara katılabilirsiniz. Simülasyon tarzında gerçekci bir kontrol sistemi bulunan yarış oyununu mutlaka ücretsiz indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

Aracınızı tam 4 farklı kamera açısında görebilir ve kontrol sistemini kendi sürüş stilinize uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Racing Heroes oyunu uzak arcade türünde yarışları birleştiren hız odaklı ve gerçek para ödüllü bir yarış oyunudur.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Deliver It 3D Apk indir Deliver It 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz182M
  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    İngilizceÜcretsiz151M
  • Racing Heroes indir HAKKINDA YORUM YAZIN