RACE THE SUN Apk indir

RACE THE SUN Apk indir

Versiyon/Sürüm1.23
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu58 MB
ÜreticiFlippfly LLC
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi18 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

RACE THE SUN Uzay Gemisi Koşu Oyunu

RACE THE SUN APK indir, Android aksiyon dolu arcade türü bir oyundur. RACE THE SUN ile uzay geminizi alın ve geminizle zamana karşı gün batımında ilerleyin.

RACE THE SUN APK indir, Android uzay gemisi oyunu koşucu türünde bir arcade oyunudur. Aksiyon dolu zaman geçirebileceğiniz oyunda güneşin batışına doğru uzay geminizle ilerleyeceksiniz.

RACE THE SUN Oyun Özellikleri

Tehlike dolu bir yarışa uzay geminizle katılacağınız oyunda gün batımının tadını çıkartabileceksiniz. Güneşin batışını tam tersine çevirerek büyük bir hızda ilerleyeceksiniz. RACE THE SUN APK Android oyununda tüm odak noktanız skorlar olsun ve yüksek hızda engellerde geçmeye çalışın. Basit oynanışlı olsada yeteneklerinizi gösterebileceğiniz türde bir oyundur.

RACE THE SUN APK oyunda eğlenceli zamanda gün batımına doğru ilerlerken engellere çarpmadan ilermeye çalışın. Asla yavaşlamayın ve skorlara odaklanın. Tansiyonun arttığı oyunda seviyenizin artmasını istiyorsanız bir sonraki bölüme geçmek için büyük bir hızda ilerliyorsunuz. Tek oyunculu oynanabilen oyunu Play Pass üyeliği alarakta oynamanız mümkündür.

RACE THE SUN APK Android indir

Uzay gemisi uçağınızla yüksek hızda ilerledikçe hedefe daha hızlı varabilir ve daha yüksek puanlar kazanabilirsiniz. RACE THE SUN APK Android oyununu çevirimdışı oynayabilir ve APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Aksiyonun son hızda devam ettiği oyunda ışıkta kal ve yavaşlama!

RACE THE SUN Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flippfly.racethesun&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Attack Hole – Kara Delik Oyunu Apk indir Attack Hole – Kara Delik Oyunu Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91.5M
  • Merge Alphabet: Lord Run Apk indir Merge Alphabet: Lord Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz86M
  • RACE THE SUN Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN