RACE: Rocket Arena Car Extreme Apk indir

RACE: Rocket Arena Car Extreme Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu182.1M
ÜreticiSMOKOKO LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

RACE: Rocket Arena Car Extreme Off-Road Yarış Oyunu

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK indir, Android off road 3D yarış oyunudur. Tek oyunculu oynanabilen Rocket Arena Car Extreme ücretsiz indirebilirsiniz.

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK indir, Android 3D yarış oyunu bir aksiyon filmi gibi animasyonları bulunan off-road türü yarış oyunudur. Tek oyunculu oynanabilen çarpışan arabalarla harika bir yarış oyunudur.

RACE: Rocket Arena Car Extreme Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda 3D yarış müsabakalarına katılıyor, araçtaki roketi ateşliyor ve düşman saldırısına karşı koymak için koruyucu kalkanınızı kullanıyorsunuz. Nitro Boost butonuna basarak daha hızlı gidebilir ve gaz pedalına basarak turboyu açabilirsiniz. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK Android yarış oyununda finiş çizgine ilk geçen siz olamaya çalışıyorsunuz.

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK Android yarış oyununda gece ve gündüz değişimi, neon göstergeleri ve kaliteli grafikleriyle karşımıza çıkıyor. Düşmanlarınızın kurmuş olduğu ateş tuzakları, elektrikli testereler ve engelleri geçerek ilerleyin. Savaş arabalarından esinlenerek yapılan off-road yarış türüdür. Aracınızdaki silahları kullanarak düşmanlarınız yok ederek ilerliyorsunuz.

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK indir

Yarış oyununda araç seviyenizi yükseltmek için yarışları ilk sırada bitirin. 30 farklı seviyeye kadar arabanızı yükseltebilirsiniz. Benzersiz öğelerin kilidini açabilmek için yarışın ve yarışları kazanın. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK Android yarış oyununu oynaması ve indirmesi ücretsizdir.

RACE: Rocket Arena Car Extreme Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smokoko.race&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Moto Rider, Bike Racing Game Apk indir Moto Rider, Bike Racing Game Apk indir
    TürkçeÜcretsiz154 MB
  • Etiket Tofask Apk indir Etiket Tofask Apk indir
    TürkçeÜcretsiz91,5 MB
  • RACE: Rocket Arena Car Extreme Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN