QQ International

QQ International

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.1 ve iOS iPhone 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22M) iOS indir Android indir

QQ International Android iOS Tencent Messenger Uygulaması

QQ International indir, kısa adıyla qq indirip mobil platformlarda ücretsiz sohbet edebileceğiniz Tencent yapımcısının Android (chat) sohbet uygulamasıdır.

Sohbet uygulaması işlevsel özellikleriyle dikkat çekmeyi başararak birçok kullanıcı tarafından ücretsiz mobil platformlarda kullanılmaktadır. Sevdiklerinizle sınırsız konuşabileceğiniz yada yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz çok keyifli bir uygulamadır.

QQ International uygulaması alternatif sohbet uygulaması olarak kullanabilirsiniz. QQ ile yeni arkadaşlar bulabilir ve çeşitli topluluklara katılarak 200 milyondan fazla insanla iletişime geçebilirsiniz.

Tencent‘in chat (sohbet) uygulaması sayesinde video aramaları, sesli arama, resim, ses ve konum paylaşma özelliklerini kullanabilirsiniz. Android ve iOS iPhone platformlarında QQ içerisinde birçok özelliktende ücretsiz faydalanabilirsiniz. Uygulama içerisine entegre edilen çevirmen sayesinde farklı dil konuşan yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Birçok ülkeden yeni arkadaş edinebileceğiniz uygulamadır. Bilmediğiniz dilleri çevirmen ile çevirebilir kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Messenger for Messages Messenger for Messages
    İngilizceÜcretsiz12M
  • inLove (InMessage) inLove (InMessage)
    TürkçeÜcretsiz26 MB