Puzzledom

Puzzledom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm7.1.82
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu28M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (28M) iOS indir Android indir

Puzzledom Android iOS Ücretsiz Puzzle Oyunu

Puzzledom indir, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz tüm bulmaca oyunlarını tek bir yerde toplayan ve eşleştirmeye dayalı Android puzzle bulmaca oyunudur.

Bu puzzle oyunu içerisinde bulmaca oyunlarının tadını kaçıran süre kısıtlamaları bulunmuyor. İnternetsiz oynamanıza izin veren Puzzledom’da binlerce bulmaca bölümü bulunuyor.

Puzzledom oyununda nokta bağlama, top yuvarlama, kaçış, şekil yerleştirme ve daha birçok bulmaca oyununun yer aldığı mobil oyundur. Tüm bulmaca severlerin Android ve iOS platformlarında oynayabileceğini ve 10 milyondan fazla indirmeye sahip oyun olarak dikkat çekiyor.

Tüm bulmaca oyunlarını bir yerde toplamasıyla dikkat çeken oyunda şuan için 4 oyun ve 8000 ücretsiz oynanabilir bölüm mevcut. Klasik bulmaca oyunu içerisinde Connect adlı oyunda renkli noktaları tabloda boş alan kalmayacak şekilde birbirine bağlama çalışıyorsunuz. Block adlı oyunda tetris oyunu sevenlerin yabancı kalmayacağı formda blokları oyun alanına yerleştirmeye ve puan toplamaya çalışıyorsunuz.

Rolling Ball adlı oyunda ekranda bulunan beyaz topun başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ulaşabilmesini sağlamanız gerekiyor. Oldukça zor ve kafa patlamanız gereken bu oyun türüdür. Son olarak Escape adlı oyunda ise kırmızı blogu çıkış noktasına ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Bulmacaların bununla sınırlı olmayacağı yeni güncellemelerin geleceği bulmaca oyununu herkese tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Words of Wonders Words of Wonders
    TürkçeÜcretsiz100 MB
  • 1010 Color 1010 Color
    Türkçe, İngilizceÜcretsiz34.9 M