Pusula Yön Bulucu

Pusula Yön Bulucu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm40.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu33.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33.5 MB) iOS indir Android indir

Pusula Yön Bulucu Ücretsiz Android ve iOS için Pusula Uygulaması

Pusula Yön Bulucu indir, android ve mobil tabletler için geliştiren Pusula ile gittiğiniz yönü hızlı ve yüksek çözünürlükle bulabilen yön bulucu mobil seyahat uygulamasıdır. Gittiğiniz yönü belirlemek ve hangi yönde olduğunuzu hızlıca ve bekletmeden bulamabilen ücretsiz yön bulucudur.

Pusula Yön Bulucu Nasıl Kullanılır

Kuzey, Güney, Doğu ve Batı yönlerini hızlıca ve doğru bir şekilde bulmak için kullanılan Pusula uygulamasıdır. Wi-Fi yada mobil veriniz açıkken GPS‘den faydalanılarak gerçek yönü bulmanızda yardımcı olan ve yönü hesaplayabilen uygulamadır. Eğer yön bulma uygulamasını android telefonun SD hafıza kartına yüklerseniz telefon hafızasında yer kaplamamaktadır. Pusula Android Yön bulucu pusula uygulaması seyahatleriniz esnasında hangi yönde olduğunuz ve hangi yöne gittiğinizi bulabilirsiniz.

Rahatsız edici reklamlar içermeyen ücretsiz yön bulma uygulaması sayesinde android cihanızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüğe sahip olan yön bulma uygulamasıdır. Keyifli görseli ile ve gittiğiniz veyahut bulunduğunuz yönü bulmak için rahat okunabilir içeriği vardır. Pusula Yön Bulucu ayrıca kolay kullanılabilir ve anlaşılır teması sayesinde android ve iOS cihazlarda herkesin kullanılabilmesi için tasarlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • SAP Concur SAP Concur
    İngilizceÜcretsiz86M
  • MakeMyTrip MakeMyTrip
    İngilizceÜcretsiz27 MB