Push’em All Apk indir

Push’em All Apk indir

Versiyon/Sürüm1.15
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.0 MB
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Push’em All Elindeki Çubuk ile Engelleri Geçme Oyunu

Push’em All apk indir, Karşınız çıkan bütün engelleri çubugunuz ile yıkma android oyun uygulamasıdır. Push’em All gün geçtikçe ilerleyen teknolojilerin en bilinen yansıması telefonlardır. Telefonu sürekli elinde bulunduran insanlar için de oyun oynamak artık vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir.

Android cihazlarda yer alan Push’em All oyunu da yine rağbet gören oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun kuruluş olarak bir tabaka üzerindeki minik insanların, bir alet yardımıyla yere düşürülmesi maksadına dayanır.

Bölümler ilerledikçe daha da keyifli bir hal alan oyunun, ileri evreleri farklı mekanlarda ve farklı renkteki minik insanlar ile geçmektedir. Oyundaki oyuncuya istediğiniz tarzda elbiseyi giydirebilir, yüzünü farklı şekillere sokabilirsiniz.

Push’em All genel anlamda sevilen ve yüksek oylarla oynanan bu oyun, Android üzerinden de sevilen oyunlardan bir tanesidir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Woodturning Apk indir Woodturning Apk indir
    TürkçeÜcretsiz64.7 MB
  • Push’em All Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN