Pub Story

Pub Story

Versiyon/Sürüm7.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26 MB
ÜreticiPub Story
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26 MB) iOS indir Android indir APK indir

Pub Story APK Android için Sosyal Oyun

Pub Story APK indir, Android mobilde Türkiye’nin ilk gerçek hayata taşınan Pub Story etkinlik oyunu sayesinde insanları eğlendirebilmek için tasarlanmış özel bir oyundur.

Pub Story oyunu, insanları Android mobil telefon ve tabletler üzerinden oynarken eğlendirmek amacı ile tasarlanmış özel bir oyun serisidir. Etkinlikte oynanan oyun serisi sadece yeni insanlarla tanışmayı amaçlayan bir sosyal oyun serisidir.

Pub Story Android oyununu indirip bugüne kadar oynadığınız tüm oyunları unutmanızı diliyorum. Çünkü daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özel oyunlar sayesinde eşsiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Senin gibi insanlarla dolu bir bar ve hepsi ile tanışıp arkadaşlık kurabileceğiniz bir oyun ortamı bulunmaktadır.

Türkiye’nin belirli şehirlerinde etkinlikler düzenleyerek arayıp da bulamadığınız arkadaşlık ortamı bulunmaktadır. Pub Story Apk indirip oyundaki görevleri yaparak eğlencenin tadını çıkarıyorsunuz. Şimdi etkinkinlik alanlarına inmenin tam zamanıdır. Pub Story oyunu apk’sini ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Pub Story HAKKINDA YORUM YAZIN