PTT Messenger Apk

PTT Messenger Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.60 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (32.60 MB) Android indir

Ptt Yerli Mesajlaşma Uygulaması

PTT Messenger Apk sohbet indir, Yerli üretim olması ile gündeme gelen ve merak uyandıran PTT Messenger Apk, android mobil anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Özellikle Whatsapp uygulamasına alternatif olarak tasarlandığı söylenen yerli anlık mesajlaşma uygulamasının, yerli olması sebebiyle güvenli bir yazılım olduğu söylenebilir. İlk etapta kurumsal alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da artık herkesin kullanımına açılmış durumdadır. Türk mühendislerin geliştirmiş olduğu uygulama Android cihazlarda kullanıma uygundur.

PTT Messenger Apk ile Neler Yapılır?

Günümüzde artık herkes akıllı telefon kullanabiliyor ve en favori uygulamalardan bir tanesi de Whatsapp. Bu uygulamada yapabildiğiniz ne varsa PTT Messenger Apk uygulamasıyla da yapabilirsiniz. Kişi listenizdekilerle sesli arama, görüntülü arama, konum paylaşma, yazılı mesaj, sesli mesaj, dosya gönderme gibi pek çok işlemi yapabilirsiniz.

Android mobil uygulamayı kullanabilmek için önce cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Android uygulama internet bağlantısı kullanarak çalıştığından çevrimdışı olduğunuzda uygulamayı kullanamazsınız. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefon numarası bilginizi girerek uygulamanın kurulumunu yapabilirsiniz. Programın dili Türkçe olduğundan kullanımı da kolay olacaktır.

PTT Messenger Apk Özellikleri

 • Uygulama geliştiricileri özellikle güvenlik konusuna önem vermiş ve her defasında güvenlik konusunu vurgulamıştır. Uygulamayı kullanırken güvenlik konusundan endişe duymamalısınız.
 • Yapılacak işlemler için diğer pek çok uygulamada bölüm bölüm küçük uygulamalar vardır. PTT Messenger Apk uygulamasında işlemler çok fonksiyonlu kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.
 • Yerli ve milli bir uygulaması nedeniyle güncellenmeye fazlasıyla elverişlidir. Güncelleme bu tür uygulamalar için ayrı bir öneme sahiptir.

  Benzer Programlar

 • Zello PTT Zello PTT
  TürkçeÜcretsiz2.23 MB
 • WhatsRemoved WhatsRemoved
  İngilizceÜcretsiz3,2M
 • WhatsDelete WhatsDelete
  İngilizceÜcretsiz3,0M
 • Google Assistant indir Google Assistant indir
  TürkçeÜcretsiz1,3M
 • PTT Messenger Apk HAKKINDA YORUM YAZIN