Prisma

Prisma

Versiyon/Sürüm2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu130 MB
ÜreticiPrisma labs, inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (130 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sanat Eseri Android Kamera Uygulaması

Son zamanların en popüler kamera uygulaması olan fotoğraflarınızı filtreleme ve efekt seçenekleriyle sanat eserlerine dönüştüren android uyumlu camera uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz kullanılan uygulama android android telefon ve tabletlerde çalışabilmektedir.

İlginç Kamera Uygulaması

Prisma Android Fotoğraf Filtre-Efekt Kamera Uygulaması ile Picasco, Levitan, Van Gogh gibi çok ünlü ressamların modern sanat resimlerini bizzat Prisma color ile çalışmalarını kendi fotoğraflarınız üzerinde uygulayabiliyorsunuz. Adeta android cihazı ile çekilen fotoğraflar üzerinde otomatik Photoshop çalışma hissi uyandırmaktadır. Fotoğraflarınızı normal mobil android kamerası ile çektiğiniz andan itibaren en ilginç ve en güzel fotoğrafları seçebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğrafları bir sanat eseri çalışması yapabilmeniz için Prisma camera android uygulaması ile içerisinde bulunan Prisma Color fotoğraf renkleri ve efektleri ile en iyi fotoğraf görünümü için fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Sevdiğiniz efektleri fotoğraflarınız üzerine yerleştirip iPhone ve iPad ile sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Prisma camera uygulamasını indirip fotoğraf düzenlemek herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymamaktadır.

Uygulama Ekran Görüntüleri

110 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Selfie Camera Selfie Camera
  İngilizceÜcretsiz24.1 MB
 • Hareketli Duvar Kağıtları Hareketli Duvar Kağıtları
  İngilizceÜcretsiz52.8 MB
 • WhatsApp Wallpaper WhatsApp Wallpaper
  İngilizceÜcretsiz
 • Vintage Retro Camera Vintage Retro Camera
  İngilizceÜcretsiz17.4 MB
 • Prisma HAKKINDA YORUM YAZIN