Polis Radar

Polis Radar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.18 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.18 MB) Android indir

Polis Radar Tesbit Etme Navigasyon Uygulaması

Polis Radar indir uygulaması, yol kenarlarına saklanmış polis radarlarını tespit edebilmeye yarayan android mobil navigasyon uygulamasıdır. Radar tespit uygulaması olarak açıklanan bu uygulama, binlerce kişi tarafından indirilip kullanılmaktadır. Bu sayede yol üzerinde bulunan polis radarları tespit edilerek gerekli önlemler alınabilmektedir.

Bazı radarlar polislerin araçları ile saklanmış durumdadır. Bazıları ise gizli noktalara sabit şekilde yerleştirilmiştir. Seyahatiniz esnasında sabit radarlara yakalanıp ceza almak istemezseniz Polis Radar navigasyon uygulamasını indirebilirsiniz.

Polis Radar Nedir?

Polis Radar mobil uygulaması, radar tespit uygulaması şeklinde tanımlanabilmektedir. Şehrin içinde veyahut şehirlerarasında konumlanmış olan radarlardan korunmanızı sağlamaktadır. Hız sınırını aşmanız halinde ceza almanıza neden olan radar hakkında önceden haberdar olabilmeniz mümkündür.

Polisin hız tuzağı olarak da isimlendirilen radar, sürücülerin daha kontrollü olması amacıyla yerleştirilmektedir. Cihazınıza indirdiğiniz uygulama ile bu tuzakları fark ederek hızınızı daha kontrollü hale getirebilirsiniz.

Polis Radarı Özellikleri

Polis radarı uygulaması android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmıştır. Cep telefonları ve tabletler üzerine indirilerek kullanılmaktadır. Uygulamayı indirdikten hemen sonra aktif hale getirebilmeniz mümkündür. Aktif kılabilmeniz için internet bağlantınız olması gerektiğini unutmamalısınız.

İnternetiniz WİFİ veyahut cihazın kendi paketinden olabilmektedir. Bağlantıyı sağladıktan sonra konum bilgisi alınabilmesi için GPS detayını açmalısınız. GPS ile beraber koordinasyonlarınız belirlenecek ve uygulama her neredeyseniz oraya yakın olan radarlar hakkında bilgi verecektir. Yaklaşırken sizi uyaracak ve olması gereken hız sınırı bilgisini verecektir.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB