Polis Akademisi

Polis Akademisi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11M) Android indir

Polis Akademisi Android Mobil Eğitim Uygulaması

Polis Akademisi indir, polis olmak ve güncel polislik haberlerindan anından haberdar olmak istiyorsanız mobil Android Polislik eğitim uygulamasını indirebilirsiniz.

Emniyet Teşkilatı’nın ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan ve her yıl binlerce öğrenci yetiştiren Polis Akademisi’nin resmi Android uygulamasıdır. Polis alımlarını sınav ve mülakat ile öğrenci alımı yapıyor ve bu aşamaları geçebilmek için zorlu bir eğitime tabi tutuluyorsunuz. Polislik eğitim aşamalarını geçtikten sonra Emniyet Teşkilatı personeli olabilirsiniz.

Polis Akademisi uygulaması üzerinden güncel polislik duyurularını takip edebilir ve polislik eğitimi alabilirsiniz. Emniyet Teşkilatı’na dair tüm güncel haber paylaşımlarına ulaşabileceğiniz uygulamada sınav, tercih ve yerleştirme gibi duyurulardan da haberdar olabilirsiniz. Polis Akademisi Android uygulaması Türkiye’deki tüm illerde mevcut bulunan Polis Okulları’nı da harita üzerinden göstermektedir.

Mobil polis eğitim uygulaması üzerinden tüm Polis akademisi iletişim bilgilerine ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer sizlerde Polis olmak istiyorsanız mutlaka bulunması mobil cihazlarınızda bulunması gereken bir akamedi uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • Bekçilik Yazılı Sınav Sözlü Mülakat Bekçilik Yazılı Sınav Sözlü Mülakat
    TürkçeÜcretsiz
  • PDF Kitap Oku PDF Kitap Oku
    TürkçeÜcretsiz26M