Pokémon UNITE Apk indir

Pokémon UNITE Apk indir

Versiyon/Sürüm1.8.1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu396M
ÜreticiThe Pokemon Company
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Pokémon UNITE Çok Oyunculu MOBA türü Pokemon Oyunu

Pokémon UNITE APK indir, Android çok oyunculu pokemon oyunudur. MOBA türü Pokémon UNITE tek oyunculuda oynanabilen stratejik aksiyon dolu savaş oyunudur.

Pokémon UNITE APK indir, Android oyunları arasında en popüler aksiyon oyunları arasına yeniden giren Pokemon Moba türü bir aksiyon savaş oyunudur. Oyun içerisinde anime türü Pokemon karakterlerinin bulunduğunu görebilirsiniz.

Pokémon UNITE Oyunu Nasıl Oynanır?

Pokemon’nunuz ile 5 vs 5 takımlara katılarak savaşlara katılabilirsiniz. Kış bayramı temalı eşyalar eğitmen moda eşyaları giyerek maçlara katılabilirsiniz. Pokémon UNITE APK Android oyunu Shivre şehri kartopu savaşı yapıyorsunuz. Vahşi Delibird’lerin yere düşürmüş olduğu hediyeleri toplayarak karakterinizi giydirebilirsiniz.

Pokémon UNITE APK oyunda mücadele biletler 12. sezonu başlatmaktadır. Oyuncular Pokemon’ların çeşitli Hologiysilerle donatabilir ve eğitmen moda eşyalarını edinebilirler. Görevleri tamamladıkça ve daha fazla görev üstlendikçe daha fazla farklı eşyalara sahip olabileceksiniz. Aeos Adası’nda geçen oyunda Unite maçlarına 5’er kişilik takımlarla katılabilirsiniz.

Pokémon UNITE APK Android indir

Rakiplerinize takım çalışmalarının nasıl olabileceğini gösterin! Kendi Pokemon’unuza seviye atlarak onu evrimleştirin ve takımda yeteneklerinizi arkadaşlarınıza gösterin. Pokémon UNITE APK Android pokemon oyununu ücretsiz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Pokémon UNITE Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.pokemon.pokemonunite&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • American Marksman Apk indir American Marksman Apk indir
    TürkçeÜcretsiz556 MB
  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Pokémon UNITE Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN