Pokemon Radar Pokemon Bulucu

Pokemon Radar Pokemon Bulucu

Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.67 MB
ÜreticiDigitalisma
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Ocak 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Poke Radar Pokemon GO Oyunu Pokemon Bulucu Programı

Pokemon Radar Pokemon Bulucu indir, Android telefon ve tabletler için Pokemon oyununa yardım uygulama sayesinde pokemon yerlerini kolaylıkla bulacaksınız. Pokemon yeri ve pokemon bulma uygulaması sayesinde daha hızlı bir şekilde pokedex’leri tamamlayacaksınız.

En iyi Pokemonları Bulun!

Poke Radar Android Pokemon Bulma Pokemon Yerleri Bulma Uygulaması ile pokemonların bulunduğunuz şehirlerde nerede konumlandıklarını ve sizleri en yakın pokemonu karakterinin olduğu noktaya doğru yönlendirmektedir. İlk olarak Poke Radar uygulaması iOS sisteme sahip telefonlar için çıkmış daha sonrasında android cihazlar içinde uyumlu hale getirilmiştir. Eğer pokemon bulmakta ve yerlerini bulmakta zorluk yaşıyorsanız uygulamayı android mobil ve tablet cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Pokemon GO oyunu Braydon Batungbacal ve Nick Divona tarafından geliştirilerek çok kısa bir süre içerisinde tüm akıllı telefon kullanıcılarının ilgi odağı haline gelmiştir. Bunun üzerine birçok Poke Radar uygulaması gibi Pokemon Go oyununa yardımcı uygulamalar geliştirilmiştir.

Önemli Not: Poke Radar pokemon bulma uygulamasının gerçek olup olmadığını kontrol edebilmeniz için mutlaka Pokemon ikonunu uygulama ekranından bulun. Eğer pokemon go oyunu ikonu harita üzerinde yer almıyorsa kandırılıyorsunuz ve sahte pokemon karakteri bulma uygulaması olduğunu anlayabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir Rainbow Impostor Survivor 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz88.9M
  • Kipas Guys Apk indir Kipas Guys Apk indir
    İngilizceÜcretsiz88M
  • Pokemon Radar Pokemon Bulucu HAKKINDA YORUM YAZIN