Pokemon Radar Pokemon Bulucu

Pokemon Radar Pokemon Bulucu

Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.67 MB
ÜreticiDigitalisma
İşletim SistemiAndroid ve Android Tablet 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.67 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Puan 3,50 .5)
Loading...

Poke Radar Pokemon GO Oyunu Pokemon Bulucu Programı

Android telefon ve tabletler için Pokemon oyununa yardım uygulama sayesinde pokemon yerlerini kolaylıkla bulacaksınız. Pokemon yeri ve pokemon bulma uygulaması sayesinde daha hızlı bir şekilde pokedex’leri tamamlayacaksınız.

En iyi Pokemonları Bulun!

Poke Radar Android Pokemon Bulma Pokemon Yerleri Bulma Uygulaması ile pokemonların bulunduğunuz şehirlerde nerede konumlandıklarını ve sizleri en yakın pokemonu karakterinin olduğu noktaya doğru yönlendirmektedir. İlk olarak Poke Radar uygulaması iOS sisteme sahip telefonlar için çıkmış daha sonrasında android cihazlar içinde uyumlu hale getirilmiştir. Eğer pokemon bulmakta ve yerlerini bulmakta zorluk yaşıyorsanız uygulamayı android mobil ve tablet cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Pokemon GO oyunu Braydon Batungbacal ve Nick Divona tarafından geliştirilerek çok kısa bir süre içerisinde tüm akıllı telefon kullanıcılarının ilgi odağı haline gelmiştir. Bunun üzerine birçok Poke Radar uygulaması gibi Pokemon Go oyununa yardımcı uygulamalar geliştirilmiştir.

Önemli Not: Poke Radar pokemon bulma uygulamasının gerçek olup olmadığını kontrol edebilmeniz için mutlaka Pokemon ikonunu uygulama ekranından bulun. Eğer pokemon go oyunu ikonu harita üzerinde yer almıyorsa kandırılıyorsunuz ve sahte pokemon karakteri bulma uygulaması olduğunu anlayabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

3499 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Shadow of Death Shadow of Death
  İngilizceÜcretsiz79M
 • Tank Raid Online Tank Raid Online
  İngilizceÜcretsiz61M
 • Hags Castle Hags Castle
  İngilizceÜcretsiz82M
 • Sophie’s Curse Horror Game Sophie’s Curse Horror Game
  İngilizceÜcretsiz89M
 • Pokemon Radar Pokemon Bulucu HAKKINDA YORUM YAZIN