Pmaktif

Pmaktif

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiPhilip Morris
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Pmaktif sigara satış ruhsatına sahip işletmeler için Apk Uygulaması

Pmaktif indir, Pmaktif apk uygulaması sigara satış ruhsatına sahip olan işletmeler için tasarlanmış uygulamadır. Android işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz uygulamanın apk dosyasını indirip birkaç dakika içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Pmaktif android uygulamasını kullanmak için bölge temsilciniz aracılığıyla kayıt yaptırmanız gerekmektedir. PmaktifUygulamayla veya apk versiyonu ile giriş yapmak için mail adresinizi, bayilik numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı kullanabilirsiniz.

Pmaktif Uygulama, kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde zorluk yaşatmamaktadır. Sistem üzerinden aylık karınızı görebilirsiniz. Eksik olan ürünlerinizi tespit ettikten sonra sekme üzerinden siparişleri girebilirsiniz.

Ürün siparişlerinizi takip etmek için oldukça kullanışlı bir uygulama olan Pmaktif apk, kullanıcı görüşlerini de önemsemektedir. Uygulama ya da sistemle ilgili sıkıntılarınızı bize yazın kısmından paylaşabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Joom. Kolay Alışveriş Joom. Kolay Alışveriş
    TürkçeÜcretsiz20M
  • İlan Duvarı İlan Duvarı
    TürkçeÜcretsiz2M
  • Pmaktif HAKKINDA YORUM YAZIN