Pixel Gun 3D: Battle Royale indir

Pixel Gun 3D: Battle Royale indir

Versiyon/Sürüm22.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
ÜreticiPixel Gun 3D
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Pixel Gun 3D - Battle Royale Online FPS Nişancı Oyunu

Pixel Gun 3D: FPS Shooter & Battle Royale APK indir, çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olan Pixel Gun 3D: Battle Royale APK indir klan savaşına katıl.

Pixel Gun 3D : FPS Shooter & Battle Royale APK oyunu; kendi oluşturabileceğiniz karakterle oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Kendi arkadaş çevrenizle, iş arkadaşlarınızla ya da dünya üzerindeki oyuncularla online olarak oynayabileceğiniz oyunda, tek oyuncu modunu seçerek, sadece kendinizin olduğu bir savaş da oluşturabilirsiniz.

Pixel Gun 3D: Battle Royale APK indir

Pixel Gun 3D: Battle Royale APK Android tablet ve cep telefonlarınıza indirebileceğiniz oyun; geliştirilmiş silahları, karakterlerinin hikayeleri ile sizlere heyecanlı bir deneyim sunmaktadır. Tekli, çoklu, hayatta kalma, battle royale gibi pek çok modu olan oyunda kendiniz için en uygununu seçerek maceraya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok yıldız toplarsanız, o kadar fazla para kazanırsınız. Kazandığınız paraları da kendinizi geliştirmek için harcayabilir ve hayatta kalabilirsiniz.

Çok oyunculu Pixel Gun 3D: FPS Shooter APK dosyasını indirip klan savaşlarına katıl ve savaşı kazanmak için bölgeleri ele geçir. FPS Shooter oyununda bulunan küresel haritayı kontrol et ve tüm puanları toplayarak ilerle.

Pixel Gun 3D: FPS Shooter Android indir


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Silent Castle Apk indir Silent Castle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz43M
  • Army Commander indir Army Commander indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Pixel Gun 3D: Battle Royale indir HAKKINDA YORUM YAZIN