PingTools

PingTools

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.27
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8,3M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8,3M)

PingTools Android Mobil ve Wifi Ağ Bağlantısı Aracı

PingTools indir, mobil veri ve Wifi’nizin IP adresini, sinyal kalitesini, internetin indirme ve yükleme hızını kontrol edebileceğiniz Android ağ aracı uygulamasıdır.

Ağ araçları uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerinizde işinize yarabilecek birçok faydal aracı sizlere ücretsiz sunuyor. Ağ bağlantınızla ilgili birçok mobil veri ve Wifi ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

PingTools uygulaması bağlı olduğunuz ağ ve diğler ağ araçlarını kullanabilmenize imkan tanıyor. İnternetinizin bağlan, indirme ve yükleme hızlarını anlık olarak görüntülüyor. Kullandığınız internetin IP adresini, ağdaki cihazları ve yönlendiricinizin IP adresini görebilirsiniz.

Android cihazınızda kullanabileceğiniz uygulama içerisinde bulunan Whois aracını kullanabiliyorsunuz. İnternet tarayıcı özelliğinin yanı sıra UPnP / DLNA aygıtları için tarayıcı özelliği aktif ediyor. IP hesaplama ve DNS arama özelliğinide PingTools üzerinden ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca yeni DNS oluşturma, IP adresi değiştirme, performans ölçme, uzak kaynakları izleme, Wifi tarayıcı, GeoPing, UPNP tarayıcı ve diğer ağ araçları özellikleri bulunmaktadır.

  Benzer Programlar

 • Yandex.Mail Yandex.Mail
  TürkçeÜcretsiz1.75 MB
 • Google One Google One
  TürkçeÜcretsiz3,7M
 • Google Search Google Search
  TürkçeÜcretsiz12.96 MB
 • WİFİ Warden WİFİ Warden
  İngilizceÜcretsiz
 • PingTools HAKKINDA YORUM YAZIN