Picasa indir

Picasa indir

Versiyon/Sürüm3.9.0.139.161
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu16.58 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16.58 MB) iOS indir Android indir

Android ios Picasa Ücretsiz Resim Fotoğraf Düzenleme Programı

Picasa indir, Android ve ios işletim sistemlerine uyumlu ücretsiz Türkçe Picasa 3 – 4 indir fotoğraf ve resimle alakalı herşeyi yapabileceğiniz bir düzenleme programı ile karşı karşıyasınızdır. Google tarafından üretilmiş olan Picasa 3 resim editörü ile resimlerinizi arşivleme, düzenleme, paylaşma gibi birçok işlevi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.
Programı sürekli olarak kendisini sürekli olarak  geliştirmekte ve ek özellikler ile sizlerin kullanımına sunmaktadır. Çok popüler olan bir  program olan Picasa Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Programı Picasa kısayolları ile kullanımı rahatlatan sizlere kolaylık sunan bir programdır.

Picasa programının windows versiyonu yayından tamamen kaldırılmış yerine android ve ios işletim sistemlerine uyumlu mobil versiyonu ile hizmetine devam etmektedir.

Android ios Picasa 3 Fotoğraf düzenleme Progamı Özellikleri

Google Map Entegrasyonu: Entegre olma özelliği ile  konum bilgisi coğrafı etiketleme yapabilme özelliği bulunmaktadır.

Yüz Tanıma: Yüz tanıma özelliği ile  dikkat çeken program yüz tanıma özelliği sayesinde fotoğraflar kolay bir  şekilde arşivleme yapabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı organize arşivleme yapın: Android Picasa resim programı bilgisayarnıda bulunan bütün fotoğrafların yerini tesbit ederek  belli bir kategori içerisinde arşivleme yapmanıza fayda sağlar.bilgisayarında bulamadığınız fotoğrafları kolay bir şekilde bularak sizlere yardımcı olan Picasa fotoğraf düzenleme programı, fotoğraflarınızı tarihsel olarak belli bir sıraya sokar sizin yönetmenizi koalylaştırır.

Fotoğraflarınızı yeniden İsimlendirme: boş gereksiz bulunan fazlalalık klasürdeki fotoğrafları Picasa 3 programı ile açarak  istediğiniz yere sürüklemeniz yeterli olacaktır.  Picasa Programı içerisinde bir fotoğrafın ismini grup olarak kolay bir şekilde isim değişikliği yapabilirsiniz.

Albüm Yapma :  Programın içerisinde bulunan Albums kategorisini kullanarak istediğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde gruplandırabilir yeni albümlwer oluşturabilirsiniz.

Fotoğraflara Puan verme: Sevdiğiniz sürekli olarak baktığınız fotoğraflara  yıldız vererek puanlayabiliyorsunuz. bu vermiş olduğunuz puan ile fotoğraflarınız daha ön planda direk karşınıza çıkmaktadır.

Dosya şifreleme işlevi: fotoğraflarınız belli bir klasörde şifreleyerek  saklamak istiyorsanız bunu Picasa  programı ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme : İstediğiniz bir fotoğrafı program ile açtıktan sonra rahat bir şekilde  düzenleyebilir renk tonlarında oynama yapabilirsiniz.

Fotoğraf  Biçimlendirme: Fotoğraflarınız üzerinde istediğniz yeri farklı şekillerde  düzenleyebilir, kırpma işlemi yapabilir, göz renk ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Efekt Ekleme: Fotoğraflarınıza farklı efekler verebiliyorsunuz. !2 den fazla görsel efek çeşidi ile  saniyeler içinde fotoğraflarınıza birbirinden farklı  hale getirebiliyorsunuz.

Fotoğraf Açısı Ayarlama: Fotoğraflarınızi istediğiniz gibi çekemediyseniz eğer fotoğraflarınız yaklaştırabilir açısını değiştirebilirsiniz.

Fotoğraf Paylaşımı: Progam ile  bir kaç tıklama ile fotoğraflarınız e mail yolu ile gönderme  google mail  paylaşma imkanınız bulunmaktadır.

Picasa Web Album : Picasa Programın çok farkl ıbir özelliği olan bu  yöntemi ile  sizlerin kendi özel web sitenize oluşturmuş olduğunuz albümleri fotoğrafları rahat bir şekilde sitenizin galeri kısmına yerleştirebileceksiniz.

Fotoğraf Yedekleme: Digital dünyanızdaki fotoğraflarınızı program sayesinde güvenle yedekleyebilirsiniz.
Dvd Cd Oluşturma: Program ile yapmış olduğunuz albümleri kolay bir şekilde cd ve dvd ye kayıt etme özelliği

Ekran koruyucusu Yapma:  İstediğiniz fotoğraf veya resimleri bir araya getirerek  size özel bir ekran koruyucusu  yapma özelliği.

Android uygulama desteği  konumuza eklenmiştir. Picasa android uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Picasa Sistem Gereksinimleri:

 • 50 MB boş sabit disk hafızası(100MB önerilir)
 • 800 × 600 piksel çözünürlük, 16 bit renkli monitör.
 • Microsoft® Windows XP veya Windows Vista.
 • Microsoft® Internet Explorer 5.01 veya daha üst versiyon(6.0 önerilir)
 • Microsoft® DirectX 7.0 veya daha üst versiyon (8.1 XP, 9.0b önerilir).
 • 300MHz Pentium® işlemci ve MMX® teknolojisi.
 • 64 MB RAM (128MB önerilir)

Picasa Özellikleri

 • Basit kullanımlı fotoğraf düzenleme araçları
 • Yüz tanımlayıcı sistemi
 • Çevirimiçi (online) ve çevirimdışı çalışabilme
 • Fotoğrafları şifreleme
 • Web tarayıcı entegrasyonlu çalışması
 • Picasa profesyonel phtoshop kullanıcıları için yetersiz olabilir
 • Ücretsiz ve en iyi Windows programları arasında

Fotoğraf Resim Düzenleme Efekt Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Greeting Card Design Apk indir Greeting Card Design Apk indir
  TürkçeÜcretsiz138 MB
 • PhotoRoom Apk indir PhotoRoom Apk indir
  TürkçeÜcretsiz128 MB
 • Picasa indir HAKKINDA YORUM YAZIN