maltepe escort

PES 2016

PES 2016

Versiyon/Sürüm2016
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe-ingilizce
Dosya Boyutu850 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (850 MB)

PES 2016 Futbol (Maç) Oyunu

PES 2016 indir, Futbol oyunu severlerin en çok indir yapıp oynadığını oyunlardan birisi olan PES 2016 yılına da damgasını vurarak gerçekci grafik görüntüsüyle oynayabileceğiniz bilgisayar oyunudur. Üstün kalite görüntü efektleri, gerçekci futbolcu görüntüleri ve spikerleriyle futbol maçlarınızı oynayabileceksiniz.

PES 2016 Üstün Görsellik Kalitesi!

Futbol Oyunu PES 2016 ile yapacağınız maç müsabakalarında hem oynanış hemde HD grafik ekran görüntüsüyle PES serilerinin en iyisiyle karşı karşıya geleceksiniz. Gelişmiş yepyeni özellikleriyle futbol meraklılarıyla buluşuyor. En büyük yeniliklerinden birisi olan “Collision System” özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu özellik maç yaparken futbulcuların birbiriyle karşılaşmaları ve çarpışmaları sırasında nasıl bir fiziksel tepki vermeleri gerektiğini belirliyor. Futbolcuların daha gerçekci tepki vermesini sağlayan bu özellik topçuların hızını hesaplayıp yönetim aktivitesinden bulunmaktadır. Topçuların yere düşmeleri sırasında tepkileri ve çıkarmış olduğu seslerle daha doğal olmayı oyun yapımcıları başarmışlardır.

Hava Toplarındaki Gelişmeler!

Rakip oyuncularla karşılaşmaların daha çetin geçmesi adına hava toplarında daha net mücadelelere girecek futbolcu düzeyleri geliştirilmiştir. Özellikle 1’e 1 karşılaşmalar sırasında meydana gelen hareketli çekişmeler daha gerçekci hale getirilmiştir. Hava topundaki gelişmeler özellikle PES 2016 oyunundaki görev yapan defans oyuncularını daha çok etkilemektedir. Defans savunmasını kolaylıkla geçebilmemiz için doğru zamanda yapacağımız yeni geçme teknikleri geliştirilmiştir. Bu nedenle defans oyuncularının daha dikkatli olması gerekiyor.

Çoklu Oyun Ortamı!

PES 2016 profesyonel futbol oyununda 2’li veya 3 kişilik oynacağınız oyunda daha doğru yerlere futbolcularınızın koşu yapması sağlanmıştır. Futbolcuların doğru zamanda doğru yerlere koşması sağlanıp müsait yerlerde pas alabilmeleri için çaba sarf edilmiştir. Yapay zekanın topçuları bu şekilde yönlendirebilmesiyle manuel yönlendirmelerden kurtulmuş bulunuyoruz.

Gerçekci Futbolcu Tipleri!

Görsel açıdan büyük yenilikler sunan 2016 PES (Pro Evolution Soccer) futbol oyunu ile daha kaliteli görüntülerle oynayın. Oyuncuların gerçekci yüzleri ve yansımalarıyla önceki futbol oyunlarına nazaran en gerçekci görüntüleri elde ettiğinizi görebilirsiniz. Kalecilerde dahil olmak üzere attığınız gollerde futbolcuların sevinçleri daha kaliteli hale getirilmiştir. Pes 2016 oyununu Türkçe oynamak isteyenler için oyuna özel yapılmış olan  pes 2016 türkçe yama dosyasını indirmeniz gerekmektedir. Böylelikle oyun % 100 türkçe olmaktadır.

PES 2016 Sistem Gereksinimi

 • 1 GB RAM ve Windows 7 Service Pack 1 işletim sistemi olması yeterlidir
 • AMD Athlon II X2 240
 • Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz ve dengi işlemciler
 • Ekran kartı 512 MB ve DirectX 9.0c destekleyici olması
 • Oyun için 8 GB hafıza alanı yeterli

Pes Oyunlarının son versiyonu olan Pes 2017 oyunu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

PES 2016 Oyunun Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Pes 2013 Transfer Yaması 2020 Pes 2013 Transfer Yaması 2020
  TürkçeÜcretsiz136 MB
 • PES 2019 Lite indir PES 2019 Lite indir
  TürkçeÜcretsiz