Perfect365

Perfect365

Versiyon/Sürüm6.60.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu159 MB
ÜreticiArcSoft, Inc
İşletim SistemiWindows, Android ve iOS
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (159 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Perfect365 Fotoğraf Yüz Güzelleştirme Programı

Perfect365 fotoğraf uygulaması, android, iOS ve Windows’da fotoğraf ve yüz güzelleştirme programıdır. Fotoğrafların daha güzel görünmesini sağlamak için makyaj efektini kullanarak yüz güzelleştirme programından faydalanabilirsiniz.

Özellikle çekmiş olduğunuz fotoğrafları kötü ve fotojenik çıkmadığını düşünüyorsanız o zaman tam sizin aradığınız uygulama. Perfect365 gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarıyla her zaman en güzel halinizi elde etmenizi sağlıyor. Sahip olduğu yüz ve fotoğraf güzelleştirme butonu ile tek tuşla zaman kaybetmeden fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz.

Perfect365 Kullanımı

Uygulamanın sahip olduğu eşi benzeri bulunmayan fotoğraf güzelleştirme, yüz güzelleştirme ve makyaj yapma programı ile; yüzünüzdeki leke bulunan bölgeleri kapatıcı aracıyla güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda göz çevrenizde bulunan morlukları, derideki siyah noktaları, sivilceleri ve dişlerdeki sarılıkları yok edebilirsiniz.

Yüzdeki tüm derinliklerden burun ve kemiklere kadar neredeyse vucüdun tüm detayına kadar güzelleştirme yapabiliyor. Perfect365 android, iOS ve Windows desteği ve Türkçe kullanılabilmesiylede oldukça basit bir kullanım yapısıne bürünmektedir. Sosyal medyada düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşabilmek için butonlara dokunmanız kafi gelecektir.

62 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Photo Grid Photo Grid
  İngilizceÜcretsiz133 MB
 • Z Kamera Z Kamera
  TürkçeÜcretsiz10.3 MB
 • Air Launcher Air Launcher
  TürkçeÜcretsiz
 • Fotoğraf Düzenleme Birleştirme Fotoğraf Düzenleme Birleştirme
  İngilizceÜcretsiz40.9 MB
 • Perfect365 HAKKINDA YORUM YAZIN