Perfect365

Perfect365

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm6.60.13
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu159 MB
ÜreticiArcSoft, Inc
İşletim SistemiWindows, Android ve iOS
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (159 MB) iOS indir Android indir

Perfect365 Fotoğraf Yüz Güzelleştirme Programı

Perfect365 fotoğraf uygulaması indir, android, iOS ve Windows’da fotoğraf ve yüz güzelleştirme programıdır. Fotoğrafların daha güzel görünmesini sağlamak için makyaj efektini kullanarak yüz güzelleştirme programından faydalanabilirsiniz.

Özellikle çekmiş olduğunuz fotoğrafları kötü ve fotojenik çıkmadığını düşünüyorsanız o zaman tam sizin aradığınız uygulama. Perfect365 gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarıyla her zaman en güzel halinizi elde etmenizi sağlıyor. Sahip olduğu yüz ve fotoğraf güzelleştirme butonu ile tek tuşla zaman kaybetmeden fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz.

Perfect365 Kullanımı

Uygulamanın sahip olduğu eşi benzeri bulunmayan fotoğraf güzelleştirme, yüz güzelleştirme ve makyaj yapma programı ile; yüzünüzdeki leke bulunan bölgeleri kapatıcı aracıyla güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda göz çevrenizde bulunan morlukları, derideki siyah noktaları, sivilceleri ve dişlerdeki sarılıkları yok edebilirsiniz.

Yüzdeki tüm derinliklerden burun ve kemiklere kadar neredeyse vucüdun tüm detayına kadar güzelleştirme yapabiliyor. Perfect365 android, iOS ve Windows desteği ve Türkçe kullanılabilmesiylede oldukça basit bir kullanım yapısıne bürünmektedir. Sosyal medyada düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşabilmek için butonlara dokunmanız kafi gelecektir.

231 kez indirildi

Benzer Programlar

 • İnfinite Painter İnfinite Painter
  ingilizceÜcretsiz43 MB
 • Adobe Spark Post Adobe Spark Post
  ingilizceÜcretsiz29.00 MB
 • İbis Paint X İbis Paint X
  ingilizceÜcretsiz
 • MediBang Paint MediBang Paint
  ingilizceÜcretsiz7.50 MB
 • Perfect365 HAKKINDA YORUM YAZIN