Pepee ile ilk Oyunum indir

Pepee ile ilk Oyunum indir

Versiyon/SürümPepe ilk oyunu
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42 MB
ÜreticiDüşyeri Yapım Yayın San. ve Tic. Ltd. Şti.
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (42 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Windows 8

Son yıllarda popülaritesini arttıran çizgi film kahramanı Pepe’yi hemen hemen tüm çocuklar sevmektedir. Televizyonda izlenmenin yanında artık bilgisayar oyunu olarak Pepe’yi çocuklarınız oynayabilir. Okul öncesi dönemdeki çocukların yoğunlukla oynadığı ve bu yaş grubuna genel olarak hitab eden bir bilgisayar oyunudur.

Pepe İle İlk Oyunum Oyununun Özellikleri

Pepe yerli bir çizgi filmdir. Türk kültürüne uygun olarak içeriği hazırlanmıştır. Çocuk gelişim uzmanları ve pedagoglar tarafından kontrol edilerek internette kullanıma açılmıştır. Böylece ebeveynler gönül rahatlığı ile çocuklarına kontrollü bir şekilde oyunu oynatabilirler. Pepee İle İlk Oyunum’un genel olarak içeriğinde çocuğun görsel zekasını destekleyici, okul dönemine hazırlayan farklı türde seçenekler bulunmaktadır. Çocuklar Pepeye değişik kıyafetler giydirerek renkleri öğrenecektir. Aynı zamanda sayılara, alfabedeki harflere aşina olması sağlanır. Parça-bütün ilişkisi net olarak anlatılarak dönemsel gelişimini desteklemektedir.

Pepe İle İlk Oyunum Oyunu Nasıl Kurulur?

Windows işletim sisteminin olduğu tüm bilgisayarlarlarda Pepe çizgi film Oyunu  kurmanız mümkündür. Ancak işletim sisteminizin Windows 8 ve üzeri olması gerekir. Ücretsiz olması ve Türkçe dil seçeneği avantajları arasındadır. Arama motorundan oyunun başlığını girerek güvendiğiniz bir oyun indirme sitesinden rahatlıkla oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum aşamasında önergeleri izleyerek işleminizi tamamlarsınız.

Pepee İle İlk Oyunum Oyunu Nasıl Kullanılır?

Oyun üç farklı türden oluşmaktadır. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra oyunu açıp kolayca istediğiniz türünü seçerek çocuğunuzun oynamasını sağlarsınız. Türkçe seçenek sunması ile oyunda sizden istenenleri kolayca bulabilirsiniz.

465 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ateş ve Su Oyunu Ateş ve Su Oyunu
  İngilizceÜcretsiz8.9 MB
 • Winx Bloomix Quest Winx Bloomix Quest
  İngilizceÜcretsiz352 MB
 • Konuşan Tom Jetski Oyunu Konuşan Tom Jetski Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz108 MB
 • Benim Konuşan Tom’um Oyna Benim Konuşan Tom’um Oyna
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz265 MB
 • Pepee ile ilk Oyunum indir HAKKINDA YORUM YAZIN