Parking Jam 3D Apk indir

Parking Jam 3D Apk indir

Versiyon/Sürüm0.126.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu102M
ÜreticiPopcore Games
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Parking Jam 3D Otoparktan Arabayı Çıkartma Oyunu

Parking Jam 3D APK indir, Android arabaları park edecek yeri bularak bulmaca oyununu oynayın. Parking Jam 3D oyunda otoparktan arabayı çıkartmanın yolunu bul.

Parking Jam 3D APK Android oyunu bulmaca türü basit, stilize, çevirimdışı ve tek oyunculu bir oyundur. Otoparktan çıkma vakit geldi bulmacayı bularak arabanızı nasıl çıkartacağınızı bulmanız istenmektedir.

Parking Jam 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Otoparkta bulunan arabaları doğru sıralamada olacak şekilde çıkarmanız istenmektedir. Parking Jam 3D APK Android oyununda otoparkta tonlarca engel arasından sizden çıkartılması istenen arabayı çıkartmaya çalışıyorsunuz. Zorlu park etme bulmacasını çözüm arabanızı çıkartabilecek misiniz?

Bu eğlence dolu tek kişilik oyunda mantıksal düşünme becerinizi, eleştirel yeteneğinizi ve zamanla hassasiyetinizi test edebileceksiniz. Parking Jam 3D oyununda kilidini açman gereken birden fazla güzel renkli ve desenli arabalar bulunmaktadır. Arabaları yola çıkarmak için düşünürken yanlış arabayı çıkardığınızda yada bir arabaya çarptığınızda oyuna yeniden başlıyorsunuz.

Parking Jam 3D APK Android indir

Beyninizi çalıştırabileceğiniz zorlu oyunda beynini test ederken bir o kadarda keyif alacaksınız. Parking Jam 3D APK Android oyunu APK oyun dosyasını ücretsiz bir şekilde Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz arabayı parktan çıkartmalı bulmaca oyunudur.

Parking Jam 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lszenlamzr.parkingjam&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Super Toy 3D Apk indir Super Toy 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz149.5
  • Save the Doge Apk indir Save the Doge Apk indir
    İngilizceÜcretsiz71.2M
  • Parking Jam 3D Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN