Paper Plane Planet

Paper Plane Planet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu33M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (33M) iOS indir Android indir

Paper Plane Planet Android iOS Uçak Fırlatma Oyunu

Paper Plane Planet indir, mobil cihazlarınızda engelleri aşarak uçakları en uzun mesafeye fırlatmaya çalıştığınız 2 kişilik Android kağıttan uçak fırlatma oyunudur.

Karşınıza çıkan engelleri aşarak en uzun mesafelere uçağınızı fırlatmaya çalıştığınız harika bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android ve iPhone platformlarına ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir kağıttan uçak fırlatma oyunudur.

Paper Plane Planet oyununda birbirinden zorlu bölümleri tamamlayarak uçağınızı en uzun mesafeye fırlatarak en iyi puanı almaya çalışıyoruz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak iki kişilik ya da tek olarak boş zzamanlarınızda oynayabilirsiniz.

Sihirli bir atmosfere sahip olan oyunda uçakları kontrol edebiliyor ve şehrin her yerine gezinti yapabiliyorsunuz. Basit kontrolleri, kaliteli grafik ve reflekslerinizi sınayabileceğiniz beceri oyunu diyebiliriz. Oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor.

Mobil ve Android cihazlarınıza Paper Plane Planet oyununu ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Mutlaka oynamanız gereken bir uçak fırlatma oyunu diyebilirim.

    Benzer Programlar

  • Ben 10 Mücadele Zamanı Ben 10 Mücadele Zamanı
    TürkçeÜcretsiz107 MB
  • Angry Birds Rio Apk Angry Birds Rio Apk
    TürkçeÜcretsiz47.7 MB