Paper.io indir

Paper.io indir

Versiyon/Sürüm3.7.12
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu69M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Paper.io Voodoo io Online Oyunu

Paper.io APK oyun indir, Android arcade ilerlemeli VOODOO oyunudur. Paper.io oyununda rakiplerinizden daha fazla toprak sahip ol ve rakiplerin yiyerek oyna.

Paper.io APK Android oyunu VOODOO tarafından geliştirilen ilerlemeli bir oyundur. Oyun içerisinde bulunan renkli haritaları yiyerek toprağınızı büyütüyor ve rakiplerinizi yenmek için oynuyorsunuz.

Paper.io APK Android indir

Oyun içerisindeki amacınız tamamen büyük toprakları elde etmek ve daha büyük bir alana sahip olmak olacaktır. Paper.io APK Android oyunu oynaması kolay gibi gözüksede bir hayli sizleri zorlayan oyun yapısı hakimdir. Oyunda rakibinize dokuduğunuzda eğer küçükseniz hemen ölebilirsiniz. O yüzden rakip oyuncuya temas etmemeye gayret gösterin.

Paper.io oyununda topraklarınızı korumak için savaşıyorsunuz. Hırsızlık yasal olup rakiplerinizi tereddüt etmeksizin işlerini bitirmek amaçlarınız arasında yer almaktadır. Hayatta kalabilmek ve topraklarınızı büyütebilmek için kıyasıya mücadele ediyorsunuz. Paper.io APK Android oyunu aile içerisinde online oynanabilir. Android telefon ve tabletlerinize Paper.io 2 APK oyununu da buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Paper.io 2 APK indir

Paper.io Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.voodoo.paperio&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Tall Man Run Apk indir Tall Man Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz85M
  • Join Clash 3D indir Join Clash 3D indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Paper.io indir HAKKINDA YORUM YAZIN