Paper.io 3D indir

Paper.io 3D indir

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu69M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Paper.io 3D Online VOODOO 3 boyutlu Oyunu

Paper.io 3D APK indir, Android VOODOO oyununda 3D şekilleri renklendirin. Paper.io 3D oyun içerisinde bonusları alarak kilitli öğelerin açarak oynayın.

Paper.io 3D APK Android oyunu VOODOO tarafından geliştirilen arcade türü ilerlemeli bir oyundur. Oyunu oynarken yıldızları toplayarak 3D şekilleri renklendirebilirsiniz.

Paper.io 3D APK Android indir

Paper.io’nun pürüzsüz çizim deneyimini şimdi 3D olarak keşfedebileceğiniz bir oyundur. Paper.io 3D APK Android oyunu içerisinde kendi bölgenizi oluşturun ve diğer oyunculardan kaçarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Rakiplerinizden daha fazla büyümeye çalışıyor ve rakiplerinizin alanından daha büyük bir alana sahip olmaya özen gösteriyorsunuz.

Renkli haritalar üzerinde ilerlediğiniz oyun içerisinde kilitli öğelerin kilidini açabilmek için bonusları mutlaka alın. Benzersiz görsellere ve oynanışa sahip olan bir oyundur. Paper.io 3D APK Android oyunu ücretsiz indirilebilir ve online oynanabilmektedir. Android telefon ve tabletlerinize indirip oynayabilirsiniz.

Paper.io 3D Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.voodoo.paper3&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Tall Man Run Apk indir Tall Man Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz85M
  • Join Clash 3D indir Join Clash 3D indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Paper.io 3D indir HAKKINDA YORUM YAZIN