Paper Fold indir

Paper Fold indir

Versiyon/Sürüm1.111
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu102M
ÜreticiGood Job Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Paper Fold Sevimli Kartları Bulmaca Oyunu

Paper Fold APK indir, Android online ve ücretsiz indirilebilen bulmaca oyunudur. Paper Fold oyununda resimleri katlayın ve doğru karakteri bulmaya çalışın.

Paper Fold APK Android oyunu online meydan okumalı ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur. Birçok seviye ve çeşitli karakterlerin yer aldığı akıllı kartları bulunan android bulmaca oyunudur.

Paper Fold Android APK indir

Daha önce karşılaştığınız, indirdiğiniz ve oynadığınız tüm bulmaca oyunlarını bir kenara bırakın. Paper Fold APK Android oyunu basit oynanabilen bir oyundur. Kağıtlara dokunun, katlayın ve doğru karakteri ortaya çıkartın. Oyunda sevimli birçok canlılarda bulunmaktadır.

Uzay kedileri, AVOCADOS, insanlar, çizgi film karakterleri ve meyveli kartlar bulunuyor. Seviye atlamalı oyun seviye geçtikçe daha zorlayıcı bir hale bürünüyor. Paper Fold APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Online oynanabilen oyunda diğer oyunculara karşı meydan okumalarda bulunabilirsiniz. Kartları en hızlı bir şekilde birleştiren oyuncu oyunu kazanmaktadır.

Paper Fold Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.foldpuzzle&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Parking Jam 3D Apk indir Parking Jam 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz102M
  • Move Animals Apk indir Move Animals Apk indir
    İngilizceÜcretsiz116M
  • Paper Fold indir HAKKINDA YORUM YAZIN