Paper Camera

Paper Camera

Versiyon/Sürüm4.4.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11,66 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11,66 MB) iOS indir Android indir APK indir

Paper Camera APK Android Çizgi Film ve Anime Çizimleri

Paper Camera APK indir, Paper Camera android anime, çizgi roman, pastel boya, çizgi film formu ve kara kalem çizim araçları sunan fotoğraf ve video düzenleme uygulamasıdır.

Paper Camera, fotoğraf efekti dendiğinde eğlence ve farklılık arayanların ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Çok başarılı bir uygulama olmasının yanı sıra bu özel uygulamanın birçok kişi tarafından memnun kalınarak kullanıldığı görülmektedir. Fotoğraf ve video düzenleme uygulaması olan Paper Camera daha çok fotoğraflar farklı hale getirmeyi amaç edinmektedir. Bu durum kara kalem çalışması, çizgi film formu, karikatüristik bir sonuç alabilmek amacıyla çok keyif verici bulunmaktadır.

Fotoğraflarınızda anime, çizgi roman, pastel boya değişimleri görmek isterseniz Paper Camera APK indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paper Camera İndir

Paper Camera android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere göre hazırlanmaktadır. Bu işletim sistemine sahip cihazlarınızda sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz uygulama, profesyonel olarak çalışmaktadır. Fotoğraf çekme veyahut video kaydetme gibi işlemleri cep telefonunuzdan yapıyorsanız düzenlemelerini birkaç dakikanızı ayırıp Paper Camera apk ile yapabilirsiniz.

Uygulama aracılığıyla hazırlamış olduğunuz tüm fotoğraf ve videoları sosyal medya hesabınızdan paylaşabileceğiniz gibi cihazınızda kayıtlı olarak saklama şansınız da bulunmaktadır. Bu açıdan aynı zamanda kullanışlı bir uygulama olduğu da bilinmektedir.

    Benzer Programlar

  • Camera pro 2020 Camera pro 2020
    TürkçeÜcretsiz4.4 MB
  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB