Paint Hit

Paint Hit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.5 MB
ÜreticiMAG Interactive
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91.5 MB) iOS için indir Android için indir

Paint Hit Android iOS Beceri ve Boyama Oyunu

Paint Hit indir, silindir platformda boya atışları yaparak oynayabileceğiz zorlu Android beceri oyunudur. Dikkat gerektiren ve bağımlılık yapan mobil oyundur.

Beceri ve bir o kadar dikkat gerektiren oyunda zorluk seviyesi gittikçe artmaktadır. Android ve iPhone cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Paint Hit oyununda tek yapmanız gereken dönen platformun boş alanlarını boyayarak üst üste çıkan katmanları elemektir.

Boş zamanlarınızda mobil cihazlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz basit kontrollü bir oynanış tarzı sunuyor. Paint Hit oyununda yaptığınız tek şey; elinizdeki boyalı topları yukarıda dönen platforma fırlatarak boyamaktır. Oldukça eğlenceli bir oynanışı bulunuyor. Oyunun başlangıcında gelişigüzel boya topları fırlatıyoruz ancak bölüm geçtikçe oyun zorlaşıyor.

Her bölümde zamanlama bulunduğu ve dikkatinizi farklı bölümlere göre daha çok yoğunlaştırmanız gerekiyor. Bu yüzden ilerleyen bölümlerde doğru zamanı bekleyerek atış yapmanız gerekiyor. Eğer boyasız alanı denk getiremezseniz aldığınız puanlar siliniyor. Daha yüksek puanlara ulaşabilmeniz için mutlaka doğru atışlar yapmanız isteniyor.

36 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Archery 3D Archery 3D
  İngilizceÜcretsiz51M
 • Kaffa 2 Kaffa 2
  İngilizceÜcretsiz59M
 • Timber Slash Timber Slash
  İngilizceÜcretsiz182.9 MB
 • Double Guns Double Guns
  İngilizceÜcretsiz26M
 • Paint Hit HAKKINDA YORUM YAZIN