Paint Hit

Paint Hit

Versiyon/Sürüm4.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.5 MB
ÜreticiMAG Interactive
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (91.5 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Paint Hit Android iOS Beceri ve Boyama Oyunu

Paint Hit indir, silindir platformda boya atışları yaparak oynayabileceğiz zorlu Android beceri oyunudur. Dikkat gerektiren ve bağımlılık yapan mobil oyundur.

Beceri ve bir o kadar dikkat gerektiren oyunda zorluk seviyesi gittikçe artmaktadır. Android ve iPhone cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Paint Hit oyununda tek yapmanız gereken dönen platformun boş alanlarını boyayarak üst üste çıkan katmanları elemektir.

Boş zamanlarınızda mobil cihazlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz basit kontrollü bir oynanış tarzı sunuyor. Paint Hit oyununda yaptığınız tek şey; elinizdeki boyalı topları yukarıda dönen platforma fırlatarak boyamaktır. Oldukça eğlenceli bir oynanışı bulunuyor. Oyunun başlangıcında gelişigüzel boya topları fırlatıyoruz ancak bölüm geçtikçe oyun zorlaşıyor.

Her bölümde zamanlama bulunduğu ve dikkatinizi farklı bölümlere göre daha çok yoğunlaştırmanız gerekiyor. Bu yüzden ilerleyen bölümlerde doğru zamanı bekleyerek atış yapmanız gerekiyor. Eğer boyasız alanı denk getiremezseniz aldığınız puanlar siliniyor. Daha yüksek puanlara ulaşabilmeniz için mutlaka doğru atışlar yapmanız isteniyor.

27 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Blast Valley Blast Valley
  İngilizceÜcretsiz39M
 • FireEgg FireEgg
  İngilizceÜcretsiz22M
 • Bumper io Bumper io
  İngilizceÜcretsiz34M
 • Block Balls Block Balls
  İngilizceÜcretsiz39M
 • Paint Hit HAKKINDA YORUM YAZIN