Ottoman Slap

Ottoman Slap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Ottoman Slap (Osmanlı Tokadı) Android Aksiyon Oyunu

Ottoman Slap indir, Osmanlı temalı tarihi mobil oyun sevenlerin oynanışı, grafikleri ve etkileyici hikayesiyle harika bir Android Osmanlı tokadı oyunudur.

Animgraf Stüdyo tarafından geliştirilen oyun kaliteli grafiği, etkileyici oyun hikayesi ve oynanışıyla harika bir aksiyon oyunu olduğunu söyleyebilirim. Bizans ordusuna karşı mücadele ettiğiniz oyunda bir ordunuz bulunmuyor.

Ottoman Slap oyununa başlar başlamaz adeta ordu gücüne sahip; Delibaş Cengaver kahramanıyla tanışıyoruz. Bizans askerlerinin analarından doğduğuna pişman eden bir karakterdir. Bu kahramanın bilek gücünü kullanarak düşmanlarımızı deviriyor ve tüm bölümleri başarıyla bitirmeye çalışıyoruz.

Android ve iPhone uyumlu tamamen ücretsiz olan tarihi oyun Ottoman Slap Türkçe adıyla Osmanlı tokadı oyununda ensesi ve bileği kalın, dik duruşlu ve tokatları oldukça kuvvetli kahramanla tüm bizans ordusunu deviriyoruz. Görevimiz İstanbul’u bizans itlerinden tamamen temizlemek. Fatih Sultan Mehmet ve ordusunun fetih hazırlıkları ve Edirne’ye gitmesini fırsat bilen Bizans askerlerine karşı tamamen tek savaşıyoruz.

Savaş dolu oyunda karşımıza çıkan askerleri çeşitli silahları kullanarakta etkisiz hale getirebiliyoruz. Başlangıçta osmanlı tokadı ile düşmanlara kafa tutuyor. Sonrasın balta, tabanca, ok ve çeşitli birçok silahı kullanıyoruz. Bizans askeri kalmayana dek tüm gücümüzle oyunda savaşıyoruz.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB