OSYM Mobil

OSYM Mobil

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.4 MB
ÜreticiÖSYM
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.4 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

OSYM Android Sınav Tarihleri ve Sonuçları Öğrenme Uygulaması

Önceden sadece bilgisayarınızla siteye girip sınav tarihleri ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olurken şimdi android ios mobil cihazlarınızda ve tabletleriniz vasıtasıyla ücretsiz Türkçe sürümüyle tüm sınavları takip ederek bilgi sahibi olup cebinizden kolayca takip edebileceksiniz. ÖSYM Android ios ile sınav sonuçlarına, başvuru ve sınav tarihlerini uygulama sayesinde erişebileceksiniz.

Osym mobil1

Milli eğitim bakanlığının resmi internet sitesine artık akıllı dokunmatik cihazlarınız ile ÖSYM Mobil uygulamasıyla takibinizi kolaylaştırabilirsiniz. İphone android uygulaması sayesinde ÖSYM’nin hazırlamış olduğu tüm sınavlara ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Web sitesine bilgisayar ile bağlanmak yerine nerde olursanız olun internet bağlantınız sayesinde gerekli istediğiniz bilgiye erişin.

Mobil Uygulamanın Sunduğu Hizmet Nelerdir?

Bazen aşırı yüklenmeden dolayı web sitesinin kilitlenmesi yada donmasından kaynaklanan sorunları bir nevi azaltacak OSYM (T.C Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi) mobil uygulaması sayesinde daha hızlı biçimde işlemlerimizi kolaylaştırıp daha hızlı işlev sağlayabileceğiz. Sınav Takip Uygulaması güvenlik düzeyide web sitesi gibi yüksek derecede olup tüm öğrencilerin faydalanması için hazırlanmıştır. Uygulama ile şu sınavlar hakkında gerekli bilgiye ulaşabileceksiniz. LYS, DGS, ALS, ALES, KPSS, JANDARMA, YDS,OSS, UDS, TUS ve OSYS sınavlarına ilişki bilgiye ulaşın.

Kolay Kullanım Ara Yüz Teması

Oldukça sadece bir tema ile hazırlanmış tüm kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tek eksiği sosyal paylaşım için gerekli butonların olmaması paylaşımda bulunmanızı önlemektedir. Sonuçları arkadaşlarınızla paylaşma durumu söz konusu değildir.

Ekran Görüntüsü

145 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tonguç Akademi Akıl Kartları Tonguç Akademi Akıl Kartları
  TürkçeÜcretsiz7.8 MB
 • Tonguc Akademi Tonguc Akademi
  TürkçeÜcretsiz5.1 MB
 • Anadolu Mobil Anadolu Mobil
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz49.0 MB
 • AÖF Çıkmış Sorular AÖF Çıkmış Sorular
  TürkçeÜcretsiz27 MB
 • OSYM Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN