ORG 2019

ORG 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiSofeh Sunrise
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Güncelleme Tarihi17 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Android Mobil Org Çalma Uygulaması

ORG 2019 indir, android org ile müzik oluşturma uygulaması olarak sizlere ücretsiz org uygulamasıdır. Ücretsiz müzik ve ses uygulamasına ihtiyaç duyanlar için oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir. Kapsamlı detayları ve müzik konusunda aranılan birçok özelliğe sahip olması ORG 2019 uygulamasını favori kılmaktadır. Binlerce kişi tarafından indirilen org müzik uygulaması, çalmak istediğiniz her şeyi çalabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Gerçek tuşları olmayan ancak dokunmatik ekranda klavyenin tamamına yer veren müzik uygulaması çok yönlü kullanıma sahiptir. Çaldığınızı kaydetme ve sonrasında yeniden dinleme hususunda oldukça kalitelidir. Bunun yanında ses düzeyi de oldukça güçlü olduğu için tercih edilirliği de bir hayli yüksektir.

ORG 2019 Özellikleri

ORG 2019 uygulaması binlerce kişinin cep telefonlarında bulunan bir uygulamadır. Daha büyük ekranlarda kullanabilmek isteyenler içinse tabletlerde yer aldığını söylemek de doğru olmaktadır.

ORG 2019 uygulamasını android işletim sistemine sahip cep telefonlarında da tabletlerde de kullanmak mümkündür. Bu bakımdan cihazınızda yapmanız gereken tek şey mobil markete gidip uygulamayı bulmaktır. Sonrasında indirip hemen arkasından açabilirsiniz. Uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilir, istediğiniz herhangi bir müziği çalıp listenizde yer verebilirsiniz.

26 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dancing Ballz Dancing Ballz
  İngilizceÜcretsiz36M
 • Vocaberry Vocaberry
  TürkçeÜcretsiz16M
 • HumOn HumOn
  İngilizceÜcretsiz42M
 • Pitched Tuner Pitched Tuner
  İngilizceÜcretsiz8,5M
 • ORG 2019 HAKKINDA YORUM YAZIN