ORG 2019

ORG 2019

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Android Mobil Org Çalma Uygulaması

ORG 2019 indir, android org ile müzik oluşturma uygulaması olarak sizlere ücretsiz org uygulamasıdır. Ücretsiz müzik ve ses uygulamasına ihtiyaç duyanlar için oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir. Kapsamlı detayları ve müzik konusunda aranılan birçok özelliğe sahip olması ORG 2019 uygulamasını favori kılmaktadır. Binlerce kişi tarafından indirilen org müzik uygulaması, çalmak istediğiniz her şeyi çalabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Gerçek tuşları olmayan ancak dokunmatik ekranda klavyenin tamamına yer veren müzik uygulaması çok yönlü kullanıma sahiptir. Çaldığınızı kaydetme ve sonrasında yeniden dinleme hususunda oldukça kalitelidir. Bunun yanında ses düzeyi de oldukça güçlü olduğu için tercih edilirliği de bir hayli yüksektir.

ORG 2019 Özellikleri

ORG 2019 uygulaması binlerce kişinin cep telefonlarında bulunan bir uygulamadır. Daha büyük ekranlarda kullanabilmek isteyenler içinse tabletlerde yer aldığını söylemek de doğru olmaktadır.

ORG 2019 uygulamasını android işletim sistemine sahip cep telefonlarında da tabletlerde de kullanmak mümkündür. Bu bakımdan cihazınızda yapmanız gereken tek şey mobil markete gidip uygulamayı bulmaktır. Sonrasında indirip hemen arkasından açabilirsiniz. Uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilir, istediğiniz herhangi bir müziği çalıp listenizde yer verebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Zil Sesi Yapma Kesici Zil Sesi Yapma Kesici
    TürkçeÜcretsiz9.7 MB
  • Groovepad Groovepad
    TürkçeÜcretsiz33.35 MB