ORG 2019

ORG 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Android Mobil Org Çalma Uygulaması

ORG 2019 indir, android org ile müzik oluşturma uygulaması olarak sizlere ücretsiz org uygulamasıdır. Ücretsiz müzik ve ses uygulamasına ihtiyaç duyanlar için oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir. Kapsamlı detayları ve müzik konusunda aranılan birçok özelliğe sahip olması ORG 2019 uygulamasını favori kılmaktadır. Binlerce kişi tarafından indirilen org müzik uygulaması, çalmak istediğiniz her şeyi çalabilmenizi mümkün kılmaktadır.

Gerçek tuşları olmayan ancak dokunmatik ekranda klavyenin tamamına yer veren müzik uygulaması çok yönlü kullanıma sahiptir. Çaldığınızı kaydetme ve sonrasında yeniden dinleme hususunda oldukça kalitelidir. Bunun yanında ses düzeyi de oldukça güçlü olduğu için tercih edilirliği de bir hayli yüksektir.

ORG 2019 Özellikleri

ORG 2019 uygulaması binlerce kişinin cep telefonlarında bulunan bir uygulamadır. Daha büyük ekranlarda kullanabilmek isteyenler içinse tabletlerde yer aldığını söylemek de doğru olmaktadır.

ORG 2019 uygulamasını android işletim sistemine sahip cep telefonlarında da tabletlerde de kullanmak mümkündür. Bu bakımdan cihazınızda yapmanız gereken tek şey mobil markete gidip uygulamayı bulmaktır. Sonrasında indirip hemen arkasından açabilirsiniz. Uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilir, istediğiniz herhangi bir müziği çalıp listenizde yer verebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Video MP3 Converter Video MP3 Converter
    İngilizceÜcretsiz11 MB
  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB