Opera Touch

Opera Touch

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.40 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.40 MB) Android indir

Opera Touch indir, geniş çaplı ve modern şekilde hazırlanmış tarama uygulamasıdır. Opera Touch en gelişmiş tarayıcı uygulaması olarak anılan bu özel uygulama sayesinde internette gezintiler çok daha keyifli ve verimli geçmektedir. Hareket halinde tek elle gezinti fırsatı tanıyan uygulama aynı zamanda QR kod tarama, öne çıkan reklamları engelleme, pratik şekilde web gezintisi amacı taşımaktadır. Bu özellikler sayesinde yalnızca tek elle internet dünyasında gezinebilir, zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Karşılama ekranında yalnıza son girilen sitelere yer veren uygulama bu şekilde son derece sade bir tarza sahiptir. Hem göz yormayan hem de anlaşılır arayüzü sayesinde kullanan pek çok kişi memnun kalmaktadır.

Opera Touch İndir

Opera Touch, android işletim sistemine sahip cihazlar için çıkarılmıştır. Bu bağlamda cep telefonları ve tabletler için kullanıma açıktır. Uygulama mağazanızda kolaylıkla bulabileceğiniz uygulamayı birkaç dakika içerisinde cihazlarınıza indirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Opera Touch uygulaması; my flow, geçmiş ve ana sayfa sekmelerine yer vermektedir. Buralarda dilediğiniz zaman geçmişe gidebilir, ana sayfadan istediğiniz herhangi bir şeyi aratabilirsiniz. Opera indirdikten hemen sonra kullanılabilen bir uygulamadır. Bu açıdan Opera Touch indir deyip tüm bu isteklerinizi birkaç dakikada yerine getirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB
  • WiFi Faresi WiFi Faresi
    TürkçeÜcretsiz10 MB