Online Kafa Topu Oyunu

Online Kafa Topu Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir Android indir

Kafa Topu Maç Yapma (Mobil)

Online Kafa Topu Oyunu indir, Online kafa topu oyunu arkdaşlarınızla veya diğer çevirimiçi oyuncular ile oynanan kafa topu android uyumlu futbol oyunudur. Mobil platformlara ücretsiz olarak indirip gerçek zamanlı olarak oynama imkanı yakalabilirsiniz. Minik futbolcular ile küçük futbol sahasında karşınıza çıkan rakipleri yenmek için kıyasıya mücadele edin.

Online Kafa Topu Nasıl Oyanır?

Oyunu indirdiğinizde ilk olarak kullanıcı hesabı oluşturup şifre alıyorsunuz. Dilediğiniz takımı seçerek istediğiniz size özel formaları seçin veya kendi formanızı tasarlayın. Daha sonra istediğiniz sezona katılıp yüksek puanlar toplamak ve kupa kazanmak için eğlenceli Online Kafa Topu Android Kafa Topu futbol oyunu başlıyor. Bulunduğunuz lig’de toplamda 10 gün boyunca kalıyor ve 1’nci olabilmek için tıpkı günümüz futbolunda olduğu gibi puan topluyoruz. Eğer maçı kazanırsanız 3 puan, beraberlik durumunda 1 puan ve kafa topu maçını kaybettiğiniz vakit -2 puana düşüyoruz. En çok puan toplayan kullanıcı dolasıyla en yüksek puanı toplamış olduğu için liginde şampiyon oluyor ve bir üst lig’e çıkmaya hak kazanıyor.

Online Kafa Topu Karakterleri

Oyunda maç kazandıkça para kazanıyor ve kapalı olan oyuncuların kilidini açıyoruz. En iyi özelliklere sahip oyuncuya sahip olabilmeniz için daha çok maç yapıp daima maçlarda galibiyei almanız gerekiyor. Online Kafa Topu Maç oyunu android cihazlarda rahatlıkla oynanmak için özenle tasarlanmıştır. Futbol maçı yaparken oyuna has özelliklere sahip sahalar tasarlanmış olup gece ve gündüz modu getirilmiştir. Popüler kafa topu oyununu mutlaka mobil cihazınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

    Benzer Programlar

  • Jump & Goal Jump & Goal
    TürkçeÜcretsiz83 MB
  • Rugby Nations 19 Rugby Nations 19
    İngilizceÜcretsiz72 MB