OnePlus Switch

OnePlus Switch

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9,6M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9,6M) Android indir

OnePlus Switch Android Yeni Telefona Veri Aktarımı

OnePlus Switch indir, Android eski telefonda bulunan Rehber (kişiler), kısa mesajlar (sms) ve fotoğrafları Android telefona aktarma uygulamasıdır.

Mobil akıllı eski telefonlarda bulunan veriler yeni Android telefona veri aktarmanızı sağlayan veri taşıma uygulamasıdır. OnePlus telefonunuzda bulunan tüm verileri yedekleme için kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz veri taşıma uygulamasıdır. Hızlı ve güvenli reklamsız bir hizmet vermektedir.

OnePlus Switch uygulaması Türkiye’de resmi olarak satışa sunulmamasına rağmen Android telefonlarda veri aktarma uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Eğer OnePlus telefonlara geçiş yaptıysanız çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Eski Android telefonunuzdaki tüm önemli verileri yeni telefon veri taşıma işlemini gerçekleştirmenizde kolaylık tanımaktadır.

Uygulama ingizlice dil desteği ile gelmesine rağmen tüm kullanıcılar OnePlus Switch Android uygulamasını rahatlıkla kullanabilirler. Hızlı veri aktarımı yapabilen, basit kullanışlı arayüz desteği ve ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Eğer sizlerde tek dokunuşla verilerinizin yedeğini almak istiyorsanız mutlaka OnePlus Switch uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB