Okey Apk indir

Okey Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.21 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.21 MB) Android indir APK indir

Android Mobil Ücretsiz Okey Apk Versiyonu

Okey Apk indir, Türk toplumunda çok sevilen masa oyunu mobil android Cihazlarda ücretsiz apk versiyonudur. Mobil Okey oyunu zaman geçirmek için en ideal kısa eğlenceli bir uygulama olarak tercih edilmektedir. Okey oyununun dijital ortama taşınmasıyla birlikte insanlar artık her ortamda okey oynayabilir hale gelmiştir. Masa oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız ama internet bağlantısı kullanmak istemiyorsanız; Okey Apk uygulamasını indirerek oyun keyfine varabilirsiniz. İnternet bağlantısıyla çevrimiçi okey oynamak istiyorsanız; farklı okey oyun uygulamalarını denemelisiniz.

Okey Android Apk Özellikleri

Okey Apk’nin en önemli özelliği internet bağlantısı gerekmeden oynayabiliyor olmanızdır. Oyunda bağlantı olmadığından oyuncular da gerçek olmayacaktır. Uygulamada gelişmiş yapay zekaya karşı mücadele vereceksiniz. Gerçek oyuncuların olmamasının zamandan kazanmak gibi bir avantajı da var. Oyuncunun taş atma süresini beklemediğiniz için vakitten kazanmış oluyorsunuz. Okey Apk‘de farklı oyun modları da bulunuyor. Sayıdan düşmeli oyun ya da bahisli oyun modlarından birini tercih edebilirsiniz. Oyunda tema değişikliği yapabilmeniz için uygulama içinde birçok tema alternatifi mevcuttur. Okey Apk yüksek kalite grafikleriyle de dikkat çekmektedir. Tablette oynanan Okey Apk oyunlarında Multitouch özelliği ile mükemmel oynama kolaylığı da mevcuttur.

Okey Android Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Okey Apk uygulamasını Android cihazınızın sürümü uygunsa indirmeye başlayabilirsiniz. Play Store’ye girdiğiniz cihaz uygunluğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Ücret ödemeden indirdiğiniz oyunda dilerseniz çeşitli uygulama içi satın alma öğelerinden temin ederek oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Okey Apk düşük boyutlu bir oyundur ve cihazınıza inmesi saniyeler içinde tamamlanacaktır.

    Benzer Programlar

  • Batak İhaleli Apk indir Batak İhaleli Apk indir
    TürkçeÜcretsiz15.6 MB
  • Solitaire Apk Solitaire Apk
    TürkçeÜcretsiz10.9 MB