Offline Maps

Offline Maps

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm17.1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.6 MB) iOS indir Android indir

Offline Maps Android ve iOS için İnternetsiz Navigasyon

Offline Maps indir, android mobil cihazlar için çevirimdışı navigasyon uygulamasıdır. Tıpkı Google Maps gibi olan harita programını akıllı telefonlarda internetsiz kullanabilirsiniz.

Offline Maps Kullanımı

Eğer sık sık seyehat ediyor ve yolculuklar esnasında gitmek istediğiniz yolu en hızlı ve kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız Offline Maps navigasyon uygulaması bu noktada devreye giriyor. Uygulama içerisinde tüm noktalar ve özellikle gitmek istediğiniz yer sokak, cadde, bina, otel, restorant, stat ve diğer tüm noktalar 3D boyutlu olarak gösteriliyor.

Çevirimdışı Google Maps navigasyon gitmek istediğiniz konumu ses desteği özelliği sayesinde sesli olarak tarif ediyor. Bu da gözümüzü yoldan ayırmamıza ve araç içerisinde daha güvenli ulaşmak istediğimiz noktaya bizi yönlendirmektedir. Offline Maps internetsiz navigasyon uygulaması yolları daha net görebilmemiz açısında 3D boyutlu gece ve gündüz modları yer almaktadır.

Bulunduğunuz konumda ve gitmek istediğiniz bölgelerde bulunan hız sınırlarıda göstermektedir. Ayrıca yol üzerinde bulunan radar noktalarını belirliyor yüksek hızda gittiğinizde sizi uyarıyor. Offline Maps yüksek güvenlikli navigasyon uygulaması android ve iOS platformlarda çevirimdışı yani google maps internetsiz olarak kullanabilme imkanı tanımaktadır.

    Benzer Programlar

  • Yanosik Yanosik
    İngilizceÜcretsiz33,3
  • Radarbot Radarbot
    İngilizceÜcretsiz12M