Offline Maps

Offline Maps

Versiyon/Sürüm17.1.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.6 MB
ÜreticiMaps, GPS Navigation
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (26.6 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Offline Maps Android ve iOS için İnternetsiz Navigasyon

Offline Maps, android ve iOS cihazlar için çevirimdışı navigasyon uygulamasıdır. Tıpkı Google Maps gibi olan harita programını akıllı telefonlarda internetsiz kullanabilirsiniz.

Offline Maps Kullanımı

Eğer sık sık seyehat ediyor ve yolculuklar esnasında gitmek istediğiniz yolu en hızlı ve kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız Offline Maps navigasyon uygulaması bu noktada devreye giriyor. Uygulama içerisinde tüm noktalar ve özellikle gitmek istediğiniz yer sokak, cadde, bina, otel, restorant, stat ve diğer tüm noktalar 3D boyutlu olarak gösteriliyor.

Çevirimdışı Google Maps navigasyon gitmek istediğiniz konumu ses desteği özelliği sayesinde sesli olarak tarif ediyor. Bu da gözümüzü yoldan ayırmamıza ve araç içerisinde daha güvenli ulaşmak istediğimiz noktaya bizi yönlendirmektedir. Offline Maps internetsiz navigasyon uygulaması yolları daha net görebilmemiz açısında 3D boyutlu gece ve gündüz modları yer almaktadır.

Bulunduğunuz konumda ve gitmek istediğiniz bölgelerde bulunan hız sınırlarıda göstermektedir. Ayrıca yol üzerinde bulunan radar noktalarını belirliyor yüksek hızda gittiğinizde sizi uyarıyor. Offline Maps yüksek güvenlikli navigasyon uygulaması android ve iOS platformlarda çevirimdışı yani google maps internetsiz olarak kullanabilme imkanı tanımaktadır.

46 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Earth Mobile Google Earth Mobile
  TürkçeÜcretsiz176 MB
 • Arvento Arvento
  TürkçeÜcretsiz34.0 MB
 • HERE WeGo Maps HERE WeGo Maps
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz123 MB
 • Navionics Boating Europe Navionics Boating Europe
  İngilizceÜcretsiz138 MB
 • Offline Maps HAKKINDA YORUM YAZIN