ODTÜ

ODTÜ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3,5M
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,5 MB) iOS indir Android indir APK indir

ODTÜ APK Android Eğitim Uygulaması

ODTÜ mobil uygulamasını APK indirip Android mobil telefon ve tabletlerinizden Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin resmi mobil uygulaması ODTÜ, öğrencilerine hizmet vermektedir.

ODTÜ mobil uygulaması, Android cihazlarınız üzerinden ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmete anında erişebilmenizi sağlamaktadır. ODTÜ (Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin) resmi mobil uygulaması olan ODTÜ, tüm öğrencilerinin eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilmesine yardımcı olmaktadır.

ODTÜ üniversitesinin kampüs için ulaşım için ring haritasını ve saatlerini görüntülemeyebilme ve çeşitli ODTÜ duyurularından anından haberdar olabilirsiniz. Özellikle okula yeni kayıt olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen kampüs haritasını ve kafeterya bölümlerini gösterebiliyor. Ayrıca yemek menülerinide inceleyebilme fırsatı sunuyor.

ODTÜ mobil uygulamasında kampüsteki bilgisayar salonları ve doluluk oranlarını görüntüleyebilmeniz de mümkündür. Kullanıcı hesabı girişi, akıllı kart bilgi sistemi ve takvim özellikleri de sunan ODTÜ uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dilerseniz android cihazlarınıza ODTÜ APK’sini indirip kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Amazon Sesli Kitapları Amazon Sesli Kitapları
    TürkçeÜcretsiz20.0 MB
  • Test Çöz Test Çöz
    TürkçeÜcretsiz