Odin indir

Odin indir

Versiyon/Sürüm3.10.6
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu814.56 KB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (814.56 KB)

Odin Mobil Yazılım Güncelleme Uygulaması

Odin akıllı cihazların daha uzun ömürlü ve hızlı performansda yepyeni özelliklerle çalışabilmesi güncelleme yapmak için android cihazlarınızı ücretsiz indir yapıp kolayca cihazlarınıza güncelleme yapabileceğiniz uygulamadır. Güncelleme ve kullanım aktivitesi oldukça kolay uygulama sayesinde kolaylıkla cihazına yeni özellikleri aktarabilirsiniz.

Mobil Güncelleme Nasıl Yapılır Kullanılır?

Odin3 android yazılım güncelleme mobil uygulamasıyla telefon modelinizi otomatik bulup, önbelleğinizde bulunan verilerinizi ve PDA dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz. Arşivlerinizi seçebilir, karmaşık olmayan optimizasyon seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Odin ile artık android cihaz güncellemek çok basit olacak!

Android yazılım güncelleme programı Odin uygulaması 2018 yılı güncel versiyonunu cihazınıza indirdikten sonra herhangi bir güncelleme aktivitesi göstermeden önce mutlaka verilerinizin yedeğini alın. Mobil verinizle güncelleme yapmaktan kaçınıp daha çok Wi-Fi internet bağlantınızla bağlantı kurup işlev yapın. Odin android güncelleme uygulamasıyla yedek alırken dosyalarınızı seçip başlat butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB