Notepad++

Notepad++

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.56 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.56 MB) Android indir

Pratik Not Alma Tutma Mobil Defter

Notepad++ indir, metin düzenleme uygulamaları arasında en popüler olanlardan biridir. Bilgisayarınız için özel olarak kurabileceğiniz bu programda, dilediğiniz notu dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Windows işletim sistemine sahip olan bu program, cihazlar üzerinde en çok kullanılan programlardan biri olarak kabul edilmektedir. Kısa notlar alma, düzenlemeler yapma, kopyalama ve yapıştırma işlemlerine onay verme alternatifi sunan Notepad, özellikli ve donanımlı bir programdır.

Notepad Nedir?

Notepad++ programı için not defteri programı ismi verilmektedir. Masaüstü bilgisayarlarda ya da laptoplarda yazmak istediğiniz herhangi bir şey olduğunda bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Diğer yazı programlarının aksine Notepad’ın daha basit bir kurulumu vardır. Ayrıca bu kurulumun yanında bir de basit bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla kullanıcıların zorlanmadan bu program üzerinden yazı yazabilmeleri mümkündür.

Notepad++ Özellikleri

Not defteri programı Notepad, kodlar üzerinden çalışan ve her geçen gün biraz daha geliştirilen bir programdır. Bilgisayar programları arasında sade ve düzenli bir yapısının olması bu programın tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Eklentiler ilave edebilme, satırlarda düzenlemeler yapabilme, dil fonksiyonlarında ayarlar kurabilme ve daha pek çok özelliği bir arada bulunduran uygulama son derece faydalıdır. Hemen her yaştan kullanıcıya sahip olması da buna bağlıdır. Pratik ve kolay olması genç yaşlı herkes tarafından severek kullanılmasını sağlamaktadır.

Yalnızca birkaç tıkla kurulan ve hemen aktive edilebilen program, kullanıcılarının kısa süre içinde istediklerini almasını sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB