Ninja Must Die Apk indir

Ninja Must Die Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu965M
ÜreticiPandada Games
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi27 Aralık 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Ninja Must Die Çok Oyunculu Ninja Dövüş Oyunu

Ninja Must Die APK indir, Android aksiyon temalı oyunda Ninja karakterleriyle dövüşüyorsunuz. Ninja Must Die oyunu mürekkep yıkamalı resim görselleriyle oyna.

Ninja Must Die APK indir, oyundaki gizemleri çözerek ilerleyebileceğiniz oyunda Ninja dövüşçü karakterleriyle birlikte tüm manzaraları ve canlılıkla dolu görsellerinde oynayabilirsiniz.

Ninja Must Die Oyunu Nasıl Oynanır?

Mürekkep çizimlerle dolu olan oyun dünyasına kendinizi kaptırıp canlandırıcı bir mücadele ile dolu olan oyundaki yerinizi alabilirsiniz. İmkansızlığa meydan okuyor ve genç bir ninja olarak oyuna başlıyorsunuz. Ninja Must Die APK Android oyunda çeşitli aşamaları geçerek sınırlarınızı zorlayabilir ve özel becerilere sahip olabilirsiniz.

Ninja Must Die APK android oyunda çeşitli yeteneklere sahip olan ninjalarla savaşıyorsunuz. Kendinizi güçlendirmek için silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Çok oyunculu dövüş oyununda Ninja Realm ile sevgiyi ve sıcaklık duygusunuda artırabilirsiniz. Oyunda patrona karşı savaşıyor ve bulmacaları çözerek ilerlemek zorunda kaldığınızı belirtebilirim.

Ninja Must Die APK indir

300 sene önce Oni Bölgesi’nden Rasho Kapısı’nı açan ve toprakları işgal eden Ninja birliklerine karşı mücadele veriyorsunuz. Ninja Must Die APK Android oyunda halkın evlerini yeniden inşa ediyor ve barış düzenini sağlamak için mücadele ediyorsunuz. Samuray Daimyo olarak bilinen yüce hükümdara hizmet ediyorsunuz.

Ninja Must Die Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandadagames.ninja.global&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Zombeast FPS Zombie Shooter Apk indir Zombeast FPS Zombie Shooter Apk indir
    TürkçeÜcretsiz582 MB
  • Ace savaşçı modern hava savaşı Apk indir Ace savaşçı modern hava savaşı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz109 MB
  • Ninja Must Die Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN