New Star Manager Oyunu

New Star Manager Oyunu

Versiyon/Sürüm0.9.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu78M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (78M) iOS indir Android indir

New Star Manager Android iOS Ücretsiz Menajerlik Oyunu

New Star Manager indir, New Star Soccer’ın yapımcısı mobil platformlar için geliştirdiği BAFTA ödüllü popüler Android futbol menajerlik oyunudur.

Android ve iPhone iOS platformlarda oynayabileceğiniz oyunda ligden düşmüş bir takımın başına geçerek kulüp ve oyuncu yönetimini kontrol altına alabileceğiniz ücretsiz futbol menajerlik oyunudur.

Kulüp tesisleri inşa ederek futbolcularınıza antreman yaptırarak New Star Manager oyununa başlıyorsunuz. Takımınızın sponsor seçimi, kulüp çalışanı işe alma, menajer seçimi ve daha bir çok onlarca görev sizleri bekliyor.

New Star Manager Android oyunu mobil platformlara 10 milyonun üzerinde indirmeye ulaşmıştır. Bu güzel futbol oyunu 100 MB altı boyutunda olmasına rağmen harika bir futbol menajerlik oyunu olduğunu söyleyebilirim. Kulüp yönetimi, takım oynanışı, gerçek futbol taktikleri, saha dışı ve saha içi davranışlar, basın, taraftarlar, oyuncu sorunları ve mali durum tamamen kontrol altınızdadır.

Ücretsiz oyunda aldığınız ve başına geçtiğiniz takım ligden düşmüş ancak ligin en iyi kulüpleri arasında yer almak isteyen futbolculardan topluluğundan oluşmaktadır. Sadece takım yönetmediğiniz New Star Manager oyunda sizi uzun ve yorucu bir yolculuk bekliyor.

New Star Manager

New Star Soccer

    Benzer Programlar

  • NBA 2K20 NBA 2K20
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • Pro Darts 2020 Pro Darts 2020
    TürkçeÜcretsiz85.6 MB