Neo-İlaç

Neo-İlaç

Versiyon/Sürüm2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.6 MB
ÜreticiPleksus Bilişim Teknolojileri
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (5.6 MB) Android indir

Neo-İlaç Android İlaç Bilgileri Görüntüleme Uygulaması

Neo-İlaç indir, yenidoğan bebek ilaçları ve diğer ilaçların A’dan Z’ye tüm ilaçların bilgilerini ve özelliklerini görüntüleyen Android ilaç rehberi uygulamasıdır.

Android ilaç rehberi uygulaması Neo-İlaç sayesinde kullanacağınız ilaçların özellikleri, dozajları ve komplikasyonlarını görüntüleyebileceğiniz uygulamadır. Neo-İlaç Android uygulaması sayesinde yenidoğan bebeklerin ve diğer büyüklerimizin kullandığı yada kullanacağı ilaçların özelliklerini görüntülemektedir.

Neo-İlaç rehberi uygulaması bizlere A’dan Z’ye tüm ilaçların alfabetik olarak görüntüleyebilen ve arama bölümü sayesinde merak ettiğiniz ilaçların özelliklerini gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra Neo-İlaç Android uygulaması içerisinde tablolar, kısaltmalar, ve ilaç kaynaklarına da yer verilmiştir.

Eğer sizlerinde böyle bir ilaç rehberi uygulamasına ihtiyacınız varsa mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum. Ücretsiz olan uygulama sayesinde ilaçların temel özellikleri, ilaç dozları ve komplikasyonlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Neo-İlaç Android uygulaması ile ilaç kısaltmaları, çeşitli ilaç isimleri ve tablolara ulaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Neo-İlaç HAKKINDA YORUM YAZIN