Navionics Boating Europe

Navionics Boating Europe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm10.7.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu138 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve iOS
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (138 MB) iOS indir Android indir

Navionics Boating Europe Denizcilik Navigasyonu Apk

Navionics Boating Europe, denizcilik, balıkçılık, su sporları ve yatçılık yapanların android üzerinde kullanabileceği ücretsiz navigasyon uygulamasıdır. Yüksek çözünürlüklü HD ve kapsamlı özellikleriyle avrupada bulunan deniz üzerindeki konumunuz bulma, takip etme ve yön bulma uygulamasıdır.

Navionics Boating Europe Kullanımı

Google Play’de bulunan en iyi android için denizcilik navigasyon uygulamasıdır. Detaylara büyük önem gösteren uygulama içerisinde yer alan gölgelendirme, yer ve yön bulma, konum belirleme, şemalandırma ve deniz üzerindeyken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgisi sunuyor. Navionics Boating Europe navigasyon uygulaması deniz üzerinde konum ve yön belirler. Bulunduğunuz konumu ve gitmek istediğniz yönü daha rahat görebilmek adına yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçenekleri vardır.

Navionics Boating Europe apk ve HD çözünürlükte Avrupa’yı farklı bölgelere ayırmış deniz üzerinde işinize çok yarayacak denizcilik navigasyonudur. Detaylı harita seçenekleri, hızlı konumlandırma ve yön bulma seçenekleriyle deniz üzerinde beklentilerinizi olumlu yönde karşılayacaktır. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz konumu belirledikten sonra gitmek istediğiniz yönü harita üzerinde aratın ve sonrası bırakın denizcilik navigasyonu işini yapsın.

Ücretsiz olarak hizmet veren uygulama en iyi denizcilik navigasyon programları arasında yer almaktadır. Denizi sevenler ve denizde çokca açılmayı severlerin mutlaka denemesi gereken navigasyon uygulamalarından birisidir.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB