N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy

Versiyon/Sürüm4.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu17 MB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

NOVA Yeni Oyunu Legacy Online Aksiyon Savaş Oyunu

Gameloft tarafından geliştirilen uzayın derinliklerinde geçen efsanevi destansı oyun android platformalarında oynanan ücretsiz FPS oyunudur. Oyundaki kahramanımız Kal Wardin ile koloni idaresini korumak için zırhlı askeri giysilerini kuşanan emekli bir N.O.V.A. askeriyle oyun başlıyor.

N.O.V.A. Legacy Oyunu Nasıl Oynanır?

Kişisel yapay zekasına sahip olan Yelena ajanı yardımıyla insanlığın kadererini uzaylılarda ve istilacı kuvvetlerden korumak için savaş meydanına çıkıyor. Ani saldıra maruz kalan koloniler koruyup saldırıların gizemini çözmek için Kal Wardin ve Yelena ajanıyla iş birliği yapıyoruz. N.O.V.A. Legacy Android Online FPS Savaş Oyunu uzayda yaşamın sırrını çözen insanoğlu’nun kurduğu kolonileri ile yıldız sisteminde yaşamaya başlıyor. Yeni yıldız sisteminin keşfedilmesi üzerine yeni uzaylı ırklar ortaya çıkmaya başlıyor. Uzaylıların çıkması ile birlikte savaş başlıyor. Savaş ise uzaylıların kolonilere saldırmasıyla başlıyor.

N.O.V.A. Legacy aksiyon oyunu indirip yenilenen sürümü ve gelişmiş grafik çözünürlüğü ile birlikte geliyor. N.O.V.A. oyun serisinin dosya boyutu çok yüksek olmasına zaran Legacy serisinde bu durum göz önünde bulundurulmuş ve oyunun dosya boyutu küçültülmüştür. Online FPS oyun modları arasında en popüler savaş oyuncuları ile savaşabileceğiniz senaryo oyuna yerleştirilmiştir.

Not: Oyun oldukça yüksek grafik kalitesine sahip olan android FPS oyunudur.

94 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sword of Chaos Sword of Chaos
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz322 MB
 • Brawl Stars Brawl Stars
  İngilizceÜcretsiz108 MB
 • Counter Strike Counter Strike
  İngilizceÜcretsiz284.5 MB
 • Rope Hero: Vice Town Rope Hero: Vice Town
  İngilizceÜcretsiz257 MB
 • N.O.V.A. Legacy HAKKINDA YORUM YAZIN